Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig Takımlarına Ait Tüm Gelişmeler

mehmet galip
03-Jul-2013, 19:28
bizim birkaç sezon önce alamadığımız hoca solied i elazığın alması bizim iş bilmezliğimizmidir, hocanın hedef küçültmesi mi?

elazığ ve sivas hoca olarak bayağı risk aldı gibi sanki...

Ozan_Güler
04-Jul-2013, 00:39
Akhisar bizden Kerim Zengin ile BJK den Mehmet Akyüz'ü transfer etmiş.
10 numara transfer diye buna derim.

mehmet galip
20-Aug-2013, 01:23
bu hafta tüm maçları takip ettim.
paşa biz ve rize en kötüleriydi.
en beğenmediğim 3 takımdan birisine yenilmek artı kötü bir durumdu.

paşa karosuyla götürür. rizeyi bilmem.
tüm diğer takımlar çok hazır.

Necdet Özkazancı
27-Aug-2013, 16:53
Flaş flaş flaş! Şok şok şok! Bursasporlu Enes'in Galatasaray'a attığı gol, yaşı 18'den küçük olduğu için iptal edilmiş. Haber aşağıda...

176

Yaşı 18'den küçük futbolcu oynatan Bursaspor 3-0 hükmen mağlup sayılmış ve ayrıca disiplin kuruluna sevk edilmiş. Disiplin kurulu, Bursaspor'u suçlu bulursa hükmen mağlubiyetin yanı sıra -3 puan ceza verilmesi imkan dahilinde... Bunun dışında Enes'e de 18 yaşını bitirene kadar Süper Lig maçları için hak mahrumiyeti cezası verilmesi söz konusu... Eğer böyle bir ceza alırsa Enes Süper Lig maçlarında Bursaspor forması giyemeyecek ama 18 yaş altı takımlarında oynayabilecek.

MehmetGUNER
05-Oct-2013, 16:56
geçen hafta pazar günü 15. iken, pazartesi maç yapmadığımız halde 17.liğe düşmüştük.
şimdi fikstüre gene bir baktımda puan sıralamasında bizden bir altta yer alan gaziantepspor, kayserispor deplasmanından 1 puan bile çıkarabilse; hala maç yapmadan 18.liğe düşebiliriz.
lig lig değil girdap.. maç yapsakda düşüyoruz, yapmasakda.. bunela..

Serdal Eşgin
05-Oct-2013, 17:35
geçen hafta pazar günü 15. iken, pazartesi maç yapmadığımız halde 17.liğe düşmüştük.
şimdi fikstüre gene bir baktımda puan sıralamasında bizden bir altta yer alan gaziantepspor, kayserispor deplasmanından 1 puan bile çıkarabilse; hala maç yapmadan 18.liğe düşebiliriz.
lig lig değil girdap.. maç yapsakda düşüyoruz, yapmasakda.. bunela..

yaişlı cavcav ın ve şişman menejer cem onuk un katkılarıyla oluyor bu yazdıkların.

Ahmet_Ay
05-Oct-2013, 23:28
Son sıradayız yarınki maçı alırsak bir nebze rahatlayacağız. Antep, Bursa kazandı.

onur_aydogan
19-Oct-2013, 00:27
G. Birliği taraftar sitelerinin ortak görüşüne göre ligin 7.haftasında küme düşmüşüz. Tüm takımlar bizden iyi. Hiç kurtarma ihtimalimiz yok. Bu satırları yazdığım maç gününde hala G.Birliği - Kasımpaşa maç topiği açılmamış. Ileride hatırlamak üzere bir kenara not alalım bakalım.

Ozan_Güler
27-Oct-2013, 00:17
Vilemikisis'in 9 haftada 3 kırmızı görmesi size de şaşırtıcı gelmiyor mu?

Necdet Özkazancı
27-Oct-2013, 01:26
Bu durumda kırmızı kart görmediği maç sayısı en fazla 3 oluyor babadostu... :)

Bu sezon Vileminkis'e bir haller oldu. Ben bu kadar kırmızı kart göreceğini tahmin etmiyordum. Geçen sezon bizde başarılı olmuştu ama bu sezon Erciyes'te biraz sıkıntılı gibi...

Ahmet_Ay
27-Oct-2013, 12:58
Maçını izlemedim. Ama Flemiks geçen senede çok sarı görüyor demiştim. Genelde hakeme itirazdan veya hava mücadelesi sırasında rakibiyle mücadelede bizde o kartları görürdü. Golcülüğüne zaten lafım olamazdı geçen yıl için. Önceki kariyerindeki kart istatistiklerine de bir yerlerden ulaşıp bakmak lazım. Varsa böyle bir veri tabi....

Kısacası bazı huylarından vazgeçmesi gerekir, böyle devam ederse attığı gollerden çok kartlarıyla gündeme gelir kendisine ve kariyerine yazık eder...

Ozan_Güler
28-Oct-2013, 22:18
Kayseri Erciyes takımında Erhan Güven, Sinan Kaloğlu ve Wlemickx dahil 6 futbolcu kadro dışı bırakılmış.

Ahmet_Ay
29-Oct-2013, 14:35
Az önce Erciyes başkanı Ntv spora bağlandı. Teknik heyetin verdiği rapor doğrusunda böyle bir karar verdiklerini belirtti. Asıl neden için açıklama yapmaktan kaçınıp topu teknik heyete attı.

umityasar
29-Oct-2013, 15:14
vleminx de mi??????

umityasar
29-Oct-2013, 15:35
Bu durumda kırmızı kart görmediği maç sayısı en fazla 3 oluyor babadostu... :)

Bu sezon Vileminkis'e bir haller oldu. Ben bu kadar kırmızı kart göreceğini tahmin etmiyordum. Geçen sezon bizde başarılı olmuştu ama bu sezon Erciyes'te biraz sıkıntılı gibi...

İstatistikleri daha önce bu şekilde değil.
http://www.transfermarkt.com/tr/bjoern-vleminckx/profil/spieler_13103.html
Gayserinin suyu yaramamış Vlemicx'e
:)

Ahmet_Ay
29-Oct-2013, 16:51
Aynen öyleymiş Ümit Abi....Abartılı bir durumu yok kartlar konusunda geçmişte...

Arda_Kucukahmetler
29-Oct-2013, 21:03
Devre arasında gelsin bize yine bulur havasını! :-)

onur_aydogan
04-Nov-2013, 22:31
Şifo Mehmet ile 2 maçta 2 galibiyet aldık. Stancu'yu 4. golünü attı. 12. sıradayız.

onur_aydogan
05-Nov-2013, 10:19
G. Birliği taraftar sitelerinin ortak görüşüne göre ligin 7.haftasında küme düşmüşüz. Tüm takımlar bizden iyi. Hiç kurtarma ihtimalimiz yok. Bu satırları yazdığım maç gününde hala G.Birliği - Kasımpaşa maç topiği açılmamış. Ileride hatırlamak üzere bir kenara not alalım bakalım.
2 hafta önce bu durumdaydık. Futbol böyle bir oyun işte.

Nevzat_Akcaoglu
11-Nov-2013, 23:30
Bu takımın eksikleri var .Ama hemen küme düşürmeyelim erkenden.Daha ligin baslarindayiz.Onur un dediği gibi futbol böyle bir oyun iste.Takimin malı gücü iyi bu büyük bir avantaj.Evet eksiklerimiz var ama düşme potasında olmayız vede olmayacağız.İyi oyuncularımız var.Hemen birkaç maçla yemeyelim. Takım birkaç haftaya oturur.Ben hocaya güveniyorum.Metin hocaya da basarılar bizde olmadı ama önünde uzun hocalık yılları var başarılı olacak pırıl pırıl karakterli bilgili bir hocadir Metin hoca...

İlker_Karabulut
19-Nov-2013, 17:17
http://www.ntvspor.net/haber/gunun-haberleri/98021/pinto-ve-sestak-yolcu

Pinto bizde çok iş yapar.

Nevzat_Akcaoglu
24-Nov-2013, 11:52
Ankara nin diğer takımlarından bize göz kirpabilecek hiç Topcu yok müdür be arkadaslar.2-3 isim çıkmaz mı bir zamanların futbolcu fabrikası Ankaramizdan..Birkaç öneri ??

Arda_Kucukahmetler
25-Nov-2013, 17:06
Hurşut bugün facebook adresinden "ayrılmaya karar verdim, bazı problemler var" yazmış.
Geri mi geliyor acaba?

Devrim_Karaca
25-Nov-2013, 17:58
http://skorer.milliyet.com.tr/hursut-meric-suresiz-kadro-disi/caykur-rizespor/detay/1797701/default.htm

Anlaşılan Hurşut Rizeden, Rize de Hurşut tan memnun değil, umarım gelirse kapımız açık olur...

MehmetGUNER
16-Dec-2013, 12:45
o gün, o saatte stadda olanlardan herkes alır sadece biri verir..
sahadaki takımların kadrosundakiler ve kulübedekiler, td'ler, yardımcıları, doktorlar, masörler, başkanlar ve yönetim kurulundakiler ve tanıdıkları bile.. ve hatta kapıdaki güvenlik ve bilet kontrol görevlileride dahil olmak üzere maç saatinde stadda kim varsa birşeyler kazanır, psatadan payını alır ama bir tek trübündekiler ceplerinden, çoluğunun çocuğunun rızkından kestiğini verir...
üstelik bu kitle onca soğuğa, yağmur ve yaşa, kulüp yöneticilerinin kendilerine reva gördüğü eziyete rağmen genede, defalarca, yeminler ettiği halde tekrardan beş beş para verir..
o yüzdendir ki; bu kitle veli-nimet olarak adlandırılır ve herşeyin, her değerin üzerinde tutulur.. du.. o gün stadda tek fedakarlıkta bulunan bu insanların sahaya tacizlerine ve -maalesef- küfürlerine bile katlanılırdı. futbolculara kesin talimat verilmişti. yarım metreden küfür yesen bile dönüp bakmayacaksın diye..

endüstriyelleştiği söylenen futbolun içinden geçtiği süreci taraftarlar yakalayamadı.. kabullenemiyorlar..
renkleri uğruna herşeyi göze aldıkları, gece gündüz akıllarından çıkaramadıkları o takımlar ve kadrolarındaki oyuncular artık onların biricik sevgilileri değil.. artık parayı veren başkaları var ve inanılmaz paralara doymuş futbolcu bozuntularının artık veli-nimete ihtiyacı yok..
öyle olmasaydı sahaya giren taraftarı rakip takımın oyuncuları zaten etkisiz hale getirmişken, güvenlik koşup etrafını sarmışken yerde yatan -kim olursa olsun- zayıf ve çelimsiz insana, güçlü kuvvetli, iyi beslenen ve yerdekine göre daha atletik zırtapozların kramponlarıyla neden vursunlar ki?.
o adam sana bunca yıl sabretti. kimse yüzüne bakmıyordu, bu saftirikler seni başlarına taç yaptılar.. rüyanda göremeyeceğin paraları emeklilik ikramiyen gibi futbolunun son deminde önüne serdiler.. sahaya girdiyse suçu bellidir. zaten kolayca etkisiz hale getirilmiştir ve cezasını da mahkeme verecektir..
nooldu böyle birdenbire rollermi değişti?. sen efendi onlar köle mi?. sen kime vurursun be kabiliyetsiz..

entüstriyel futbola hoş geldiniz, sevgili taraftarlar.. asgari ücretinden ayırdığın, çocuklarının rızkından kestiğin ve saygı duyulası özveriyle sunduğun o küçük miktara bunların ihityacı yok..
alışsanız iyi olacak..

hem bu dediklerime, hemde bunca yıl adam dediklerinizin dünkü olay hakkında dediklerine alışsanız iyi olacak.. başta rıdvan dilmen'in ve diğer bir kaç yazar bozuntusunun kan donduran yorumu: "ben cezasını bilmiyorum ama sahaya giren biri arkadaşıma vuracak, bende ona vururum arkadaş".
bu yorum hakkında söyleyecek çok şey var ama yapanın şerefsizliğine veriyorum.. sahaya giren "biri" değil.. taraftar.. bir kulübün tek ve gerçek sahibi..
sahadaki de arkadaşın değil.. senin gibi futbolcu.. serbest meslek erbabı.. pastanın kaymağını yiyen ayrıcalıklı..
mahalle maçımı yapıyoruz burada ki; arkadaşını, arkadaşımıza karşı koruyorsun?. mahalle maçı yapıyorsak madem; ver o verdiklerimizi.. avamın hakaretlerine maruz kalma.. simit sat onurlu yaşa..
bunada alışağız arkadaşlar.. rıdvan bile önüne başkalarının yem koyduğunun farkına varmışken; bize bu yerlerden gitmek düşer...
endüstriyelleştirlmeye çalışılan futbol, sizden bir tek şey istiyor.. anlayın artık..
güce tapacaksınız.. itaat edin..

Mustafa Ates
16-Dec-2013, 14:24
Mehmet Abi;
Dün oynanan Kasımpaşa- Beşiktaş maçının basit bir futbol maçı olmadığını düşünüyorum.
Sahaya giren taraftarın tekmelenmesi elbette kabul edilemez.
Ama işin içinde başka işler olduğunu hissediyorum.
İzleyelim, sonuçları görelim. Gerçi bu ülkede sonuçlar her zaman bir sis perdesinin arkasındadır.
İşte Komplo Teorim:
İkinci yarı ile birlikte FB yarıştan düşecek ve bu kronik Ersun Yanal zaafı olarak lanse edilecek.
Ardından bağırmaya başlayacaklar:
Kasımpaşa şampiyon alkışlasanaaaa.

MehmetGUNER
16-Dec-2013, 15:40
bu bizim hikayemiz sevgili mustafam..
bu hikayede kimin kime komplo kurduğu, kimin arkasından kimlerin kuyu kazdığı önemli değil.. ki; bunların olması son derece doğaldır..
önemli olan hikayemizdeki tek fedakar ve kalenderin, bu oyunda en üstte yer alması gereken taraftarın en alta düşürülüp tekmelenecek duruma getirilmesidir.. ki; o taraftarında kim olduğu önemli değil.. oda bu komplonun bir parçası olabilir hattaa.. yada bunu alışkanlık haline getiren bir dengesizde olabilir.. çok yakında bu tip haberlere de hazır olun.. amaa tekmeleri yediği anda kimse bilmiyor ki bunu.. henüz tekmelenen taraftar.. sen futbolcumusun yargıç mı?.
nedir bunları bu hale getiren?..

Nevzat_Akcaoglu
16-Dec-2013, 20:48
İlhan Cavcav
Arkadaslar İlhan Ağabey resmen ciddi bir rahatsızlık geçirdi.Bilerek veya bilmeyecek böyle bir olayı tum Genclerli arkadaslarım nasıl es geçiyor hayretle izliyorum.Bu insan kaç senedir bu kulubün başkanlığını yapıyor seversiniz beğenirsiniz beğenmezsiniz o ayrı konu ama burada bir kulüp baskani hakkında saglıgı hakkında tek bir haber yok muhtemelen bir ziyaret de yok. İnanılmaz birşey .Baskan olur veya olmaz onu bilemem sadece onumu ilikler ve İlhan Ağabey e sağlıklı bir ömür dilerim.Uzun bir yazı yazacaktım ama vazgeçtim.
Hepinize Selamlar

Nevzat_Akcaoglu
16-Dec-2013, 20:50
Konu önemsiz diye yeni bir başlık acmadım...!!!!

Abreg Çelem
16-Dec-2013, 21:20
İlhan Cavcav
Arkadaslar İlhan Ağabey resmen ciddi bir rahatsızlık geçirdi.Bilerek veya bilmeyecek böyle bir olayı tum Genclerli arkadaslarım nasıl es geçiyor hayretle izliyorum.Bu insan kaç senedir bu kulubün başkanlığını yapıyor seversiniz beğenirsiniz beğenmezsiniz o ayrı konu ama burada bir kulüp baskani hakkında saglıgı hakkında tek bir haber yok muhtemelen bir ziyaret de yok. İnanılmaz birşey .Baskan olur veya olmaz onu bilemem sadece onumu ilikler ve İlhan Ağabey e sağlıklı bir ömür dilerim.Uzun bir yazı yazacaktım ama vazgeçtim.
Hepinize Selamlar
Nevzat Bey, haklısınız, başkanlığını eleştirsek de İlhan Cavcav'ın rahatsızlığı hepimizi ilgilendirir. Cavcav'ın dünkü rahatsızlığıyla ilgili olarak da, burada değil ama facebook sayfamızda haberler paylaştık ama ne yazık ki sanki tüm site facebook kullanıyor ve orada yazılanı çizileni okuyormuş gibi bir yanılgıya düştüğümüz oluyor; özellikle de gündemin çok yoğun olduğu zamanlarda...
Tabii yine de bu bir mazeret değil, biraz daha dikkat ederiz bu konulara...

Mustafa Ates
17-Dec-2013, 09:59
Konu önemsiz diye yeni bir başlık acmadım...!!!!

Nevzat Abi, aslında konunun neden es geçildiğinin cevabını sen kendin vermişssin:)
Şaka bir yana Başkan'a geçmiş olsun der acil şifalar dileriz. Basından öğrendiğimiz kadarı ile sağlığı iyiymiş.
Kim ne derse desin Başkan'ın futbol aşkını, şartlar ne olursa olsun mümkün olduğunca maçları izleme aşkını kimse eleştiremez.
Bundan 2-3 sezon önce Cebeci'de bir kış günü Hacettepe maçını izlemeye gitmiştik ve o oradaydı.

Arda_Kucukahmetler
18-Dec-2013, 13:32
http://www.sporyolu.com/HD33588_kayseri-erciyes-te-blent-korkmaz-sesleri.html
Erciyesspor, Bülent Korkmaz'ı istiyormuş. Çapa'dan çok da bir farkı yok bence. O da Mesut Bakkal ve Ziya Doğan gibi zevksiz ve durağan bir futbol
oynatıyor. Yılmaz Vural gelirse o başka ama...
Gerçi bizim aklımız hala Fleminks'te. Devre arası geri gelse ve güzel goller izlemeye başlasak vs... :-/

umityasar
18-Dec-2013, 14:41
http://www.sporyolu.com/HD33588_kayseri-erciyes-te-blent-korkmaz-sesleri.html
Erciyesspor, Bülent Korkmaz'ı istiyormuş. Çapa'dan çok da bir farkı yok bence. O da Mesut Bakkal ve Ziya Doğan gibi zevksiz ve durağan bir futbol
oynatıyor. Yılmaz Vural gelirse o başka ama...
Gerçi bizim aklımız hala Fleminks'te. Devre arası geri gelse ve güzel goller izlemeye başlasak vs... :-/

Fleminks in Gençler forması giymesini ben de temenni ediyorum.
Çapanın ürkek top oynatmasında bile o kadar gol attığını düşününce özellikle.

Orhan_Kucukahmetler
21-Dec-2013, 20:34
Vleminckx'in gelmesini arzu ediyorsunuz ancak belleğim beni yanıltmıyorsa, geçen yıl son maç bitişi seyirciler Vleminckx'i tribüne çağırdığında O, arkasını bile dönmeden soyunma odasının yolunu tutmuştu. Ne olursa olsun, böyle bir oyuncuyu takımda görmek istemem.

Arda_Kucukahmetler
26-Feb-2014, 13:30
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/25895949.asp
ilginç haber

celiltoruner
02-Mar-2014, 15:45
Erciyesspor Vleminckx gibi bir oyuncuya sahipken devre arasinda Edinho diye bir forvet oyuncusu daha almisti. Az once tamamlanan macta 2 gol atarak oynadigi 4 macta 5 gol atmis oldu. Ayrica Erciyesle birlikte Elaziğ da Sivas deplasmaninda kazandi ve puan siralamasinda ustumuze cikti. 16. Erciyesle de puan farkimiz sadece '3'