Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : Metin Diyadin

mehmet galip
03-Jul-2013, 19:25
hocayla ilgili eleştiriler başlamış bile...

bknz.arda'nın transfer yorumları:rolleyes:

topiği açalım da tırstıralım biraz hocayı, daha çok çalışsın eleştirilerimizden çekinip.:)

fuat çapa dan neyi eksik? onun bile eski topik dahil sayfalar dolusu topiği vardı. sivriltin bakalım kalemlerinizi...:cool:

Ozan_Güler
04-Jul-2013, 00:24
Ben İlk 5 maçtan önce yazmayacağım.
Rahat ol Metin Diyadin.
Aykut satılırsa Lekiç stoper, Ante forvet oynasın.

Arda_Kucukahmetler
04-Jul-2013, 01:18
Fleminks'le ilgili sözlerini okuyunca hocanın sinir oldum... o günden beri yazacağım zamanı bekledim. Sanki çok sıradan bir oyuncudan bahsediyormuş gibi konuşmuş bir de.
"Sahada bir şeyler yapmış olabilir ama olsa da olur olmasa da" vb..
Fuat hoca en azından taraftarın nabzını yakından tutabiliyordu. "Hoca yeni, ne bilsin taraftarın nabzını" demiyelim. Hocanın kim olduğunu herkes biliyor, kulübün içinden yetişmiş ve her zaman bir ayağı burada olan birisi.
Fuat hocaya göre daha ofansif ve hırslı oynatacağını düşünüyordum ama bu Fleminks olayındaki tutumuyla bende iğreti bir hissiyat bıraktı, belki de mantıksız ama düşündükçe
irite olup duruyorum. Direkt 0-1 geride başladı hoca hissiyat olarak bende.
Düzeleceğini ümit ediyorum!

onur_aydogan
04-Jul-2013, 10:04
Yönetimin Vleminckx ile anlaşmayacağının sinyallerini Beşiktaş maçı öncesi yaptığımız toplantıda almıştık. Bu konuda yönetimin Metin Hoca'ya söz hakkı tanıdığını sanmıyorum. Karar verildikten sonra Metin Hoca'nın "Vleminckx çok iyi golcüydü, mutlaka kalması gerekirdi" gibi demeçler vermesi yönetimle arasını açmaktan başka bir işe yaramazdı. Bu konuda bence Metin Hoca'ya fazla yüklenmemek lazım.

Metin Hoca dürüstlüğünden, G.Birliği sevgisinden ve çalışkanlığından emin olduğum bir hoca. Başarılı olacağını tahmin ediyorum. Başarısız olsa da kabulümdür.

serkan_gungordu
04-Jul-2013, 13:51
metin diyadin'e karşı her zaman bir ön yargım vardır. yine de fuat hoca'nın gönderilmesinden sonra en iyi seçeneklerden biri olduğunu düşünüyorum. vleminckx ile anlaşılmaması, aykut'un satılacak olması, bu sene de takımın önceki senelerden çok farklı olmayacağını gösteriyor. yine hedefler çok yüksek değil... yönetim ne yapıp edip iyi bir forvet bulmalı, yoksa bu sene gelecek eleştirilerle çok zor bir sezon onları bekliyor olacak...

umityasar
09-Jul-2013, 16:20
Metin Hocanın hiç günahı yok!
Tek suçlu duayen başkan ve kendisinin "yetiştir sat" zihniyet.
Birkaç sezon içinde düşeceğiz.
Ondan sonra ancak gidecek.
Ya dibe gideceğiz ya da düze çıkacağız.
Zamanla göreceğiz.

MahirUnsal
19-Jul-2013, 01:18
alın size metin diyadin. :)

148

Ozan_Güler
19-Jul-2013, 01:34
Vay vay vayyy...

Adama nereden buldun bu fotoyu diye sorarlar Mahir bey.

MahirUnsal
19-Jul-2013, 14:46
Tanıl abinin bürosundan abi. :)