Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : Trabzon Deplasman Organizasyonu

serkan_gungordu
22-Apr-2013, 17:21
Trabzon deplasmanına gitme niyetinde olanlar varmış. bu başlık onlar için geliyor.

cengizirken
22-Apr-2013, 17:39
Serkancığım zahmet oldu. Mali,Selma Hanım ve ben gidiyoruz görünüyor.

Abreg Çelem
23-Apr-2013, 11:26
Kuzey'de maç olur da Kuzeyliler gitmez mi! Tabii ki oradayım... Ayrıca Mehmet Galip'in aylar aylar öncesinden niyeti vardı, bilemiyorum ayarlayabilecek mi..
Maç cumartesi akşamı saat 20'de, öncesinde Sümela tarafına gitmeyi de düşünüyorum aslında, bakalım...

Cengiz Abi, pankart-ı şerif bagajda di mi? :)

Edit Büdüt: Yukarıdaki mesajı yazar yazmaz nazar değdi, program bozuldu... En iyi ihtimalle maçtan 4.5-5 saat önce yola çıkabileceğim. Mehmet Abi'yle 3 saatte yaptığımız Ankara-Samsun seferlerine benzer bir uçuş stiliyle maçtan önce stadda olacağım.. Sümela'ya gidemeyeceğim, hacı olamayacağım, bunu da bir işaret olarak kabul edeceğim... Amin!

cengizirken
23-Apr-2013, 16:08
Pankart arabada Abregciğim. Süphaneke duamız. Amin.

cengizirken
24-Apr-2013, 19:09
Selma gelemeyecek,MALİ ile geliyoruz Abregciğim.

uralnadir
24-Apr-2013, 19:33
Pankart arabada Abregciğim. Süphaneke duamız. Amin.

Bagajlar için kutsal emanettir o. Zamanında beni de çok şereflendirdi.

mehmet galip
26-Apr-2013, 09:20
abreg biliyorsun gelmeyi çok istiyordum.

aslında ufaktan ayarlamalarda yapıyordum ama dün akşam hafta sonu için misafirimiz olduğu haberi geldi.

şehir dışından gelen bir aile olduğu için erteleme şansım da yok çünkü diğer hafta sonu da istanbulda olmak zorundayım.

gelecek sene daha diri bir şekilde:cool:

Mehmet Ali Çetinkaya
29-Apr-2013, 00:28
Cengiz abi ve Onur Vurur ile birlikte Abreg'i de alıp Trabzona gittik. gencler.org'a birkaç gün önce üye olan "yeni" gençlerli Oğuzhan Sarıkaya, 2 arkadaşı ve Karadeniz teknikte okuyan 2 tane daha Gençlerli öğrenci ile tanıştık. Ayrıca doğma büyüme Trabzonlu olan ve Ankara ile neredeyse hiçbir alakası olmadığı halde, “Gençlerbirliği’ni, Ankara’yı sevdiğimden ve renklerinden dolayı tutuyorum” diyen bir Gençlerbirlikli ile tanıştık. Kısacası skor dışında her şey güzeldi...

Deplasman notlarımı ve fotoları görmek isterseniz buyurun: 19. Deplasmanım ve Gördüğüm 20. Stad: Hüseyin Avni Aker
http://www.mehmetalicetinkaya.com/2013/04/19-deplasmanim-ve-gordugum-20-stad-huseyin-avni-aker/

SERHAN GÜREL
22-Nov-2015, 22:52
Yeri gelmişken bir şey soracağım; şimdi hepimizin bu sene kombinesi var, deplasmana giderken yine bu karta mı maç bileti yüklemesi yaptılar ?

Mehmet Ali Çetinkaya
23-Nov-2015, 01:30
Yeri gelmişken bir şey soracağım; şimdi hepimizin bu sene kombinesi var, deplasmana giderken yine bu karta mı maç bileti yüklemesi yaptılar ?

Bu 2 yıl önceki deplasmanın yazıları :) Ama evet deplasmana gidereken karta bilet yüklemesi yapıyorsunuz ya da gişede yüklettiriyorsunuz.