Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : 2017/2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu

Engin Kocabıyık
11-Jul-2017, 16:39
2017/2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu Fikstürü belli oldu.

1-GENÇLERBİRLİĞİ – KARABÜK
2-KONYA – GENÇLERBİRLİĞİ
3-GENÇLERBİRLİĞİ – FENERBAHÇE
4-TRABZON – GENÇLERBİRLİĞİ
5-GÖZTEPE – GENÇLERBİRLİĞİ
6-GENÇLERBİRLİĞİ – BAŞAKŞEHİR
7-ALANYASPOR – GENÇLERBİRLİĞİ
8-GENÇLERBİRLİĞİ – BEŞİKTAŞ
9-AKHİSAR – GENÇLERBİRLİĞİ
10-GENÇLERBİRLİĞİ – MALATYA
11-GALATASARAY – GENÇLERBİRLİĞİ
12-GENÇLERBİRLİĞİ – KAYSERİ
13-OSMANLI – GENÇLERBİRLİĞİ
14-GENÇLERBİRLİĞİ- SİVAS
15-ANTALYASPOR – GENÇLERBİRLİĞİ
16-GENÇLERBİRLİĞİ-KASIMPAŞA
17-BURSA - GENÇLERBİRLİĞİ

Ergunİnal
11-Jul-2017, 18:11
iç saha da belli olsa da rahatlasak

Ahmet_Ay
11-Jul-2017, 23:07
Eskişehir olursa 34 deplasman

ali_akbaş
12-Jul-2017, 09:29
Bu sene işimiz zor. Bir de yönetimin Eskişehir ısrarı var. Yöneticilerin kafası da net değil galiba herkes farklı açıklama yapıyor. Bakalım ne olacak.

onur_aydogan
13-Jul-2017, 10:05
Geçen sene Bursa zor durumda iken sahasında yenip ateşin içine atmıştık ya, bu sezon umarım son haftaya rahat gireriz.

Ozan_Güler
13-Jul-2017, 17:16
Ben hala umutluyum, ilk yarıyı 19 Mayıs'da ikinci yarıyı ise OSTİM de oynayacağımızı düşünüyorum.

Böyle düşünmeme sebep olan yegane şey belirsizlik.
Karar vericilerin kararsızlığından kaynaklanan belirsizlik beni böyle düşünmeye sevk ediyor.
Umarım akıl ve mantık çerçevesinde bir çözüm bulunur.
Pasolig yüzünden kan kaybeden tribünümüz iyice erir, zayıflar ve toparlamak zaman alır.

Ahmet_Ay
13-Jul-2017, 18:28
Her yeni sezon öncesi Tsyd'yi iple çekerdim. Bu yıl stadyum muhabbetine bende bir isteksizlik var. Stadyum belirsizliği ve transferlerden endişeli olduğumdan dolayı fikstür konusu biraz arka planda kaldı.

maksut_uzun
16-Jul-2017, 18:28
Malesef, genç bir arkadaşımız şöyle bir yazı yazmış.

http://www.gazeteduvar.com.tr/yazarlar/2017/07/16/bu-lige-cavcav-ismi-yakisir/

Gurcan Akgoz
17-Jul-2017, 20:36
Her sezon öncesi, şevkim azalarak da olsa sezon öncesi transferleri merakla takip eder, sezon başlamaya yakın ilk 11 tahmini ve formasyon tahmini yapardım. Bu sezon ise daha başlamadan yaşanılan idari sıkıntılar ve özat in her gün sinir eden röportajları gerçekten soğuttu ve bir gram ilgilenmedim. Yine de bu ligde bizim gibi bir kulübün düşmesi zor. Bir kere her ne kadar taraftarı az deseler de farkediliyorki taraftarlar olarak bir tek Gb sevdalısı olduğumuz için oluşturduğumuz kamuoyu baskısı çok fazla. Ayrıca her ne kadar diğer takımlara göre transferlerimizin parıltısı az gözükse de, har vurup harman savurarak isimli yıldızlar almak yerine ligi tanıyan yerli isimlere yönelerek daha akılcı bir transfer politikası izliyoruz. Kayserisporun Gyan transferi mesela, bence tutmayacak. Tutamayacağı gibi beklentisi çok olduğu için takım içi dengelerini de bozacak. Al sana "ilk 11 i yeniden şekillendir, yedekleri motive et 11 e entegre olsun bu sırada zaman geçsin sorunu"