Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : Yeni Gelenler Buraya!

Abreg Çelem
17-Mar-2013, 14:47
Eski forumdaki modası geçmeyen başlıkları hortlatmaya da başlayabiliriz... Üyelikler sıfırdan başlayacağına göre en acil ihtiyaç sanırım Yeni Gelenler başlığı...

ozgur_korkmaz
17-Mar-2013, 14:54
ikinç, ikinç

serkan_gungordu
17-Mar-2013, 15:27
o zaman yeni gelenler buradan "merhaba" desin...

Chris Wade
17-Mar-2013, 15:45
Geldim! Nice to be back

Necdet Özkazancı
17-Mar-2013, 16:26
Biz artık eski sayılırız öyle değil mi? Ben geldim dememize gerek yok herhalde... :)

Ozan_Güler
17-Mar-2013, 20:56
Eeeeey ahali ben de geldim.
Kayda alınsın, ona göre...

Ahmet_Ay
17-Mar-2013, 21:08
Bende geldim....Bende

esra_derle
17-Mar-2013, 21:33
Merhaba herkese:)

serkan_gungordu
17-Mar-2013, 21:58
ne oldum demeyeceksin, ne olacağım diyeceksin... 10 yıllık üyelerin yanında boru gibi "yeni üye" yazıyor.

uralnadir
18-Mar-2013, 09:21
Geleli biraz oldu ama :) Kaldığımız yerden devam etmek güzel.

onur_aydogan
18-Mar-2013, 10:36
Ben de geldim. Bizim eski mesajlar tarih mi oldu şimdi?

Yılmazhan Yılmaz
19-Mar-2013, 11:12
Merhaba :)

Serdar Öztürk
19-Mar-2013, 13:06
Bende Geldim :) Herkese Merhaba :)

mehmet galip
19-Mar-2013, 14:48
ne kadar yeniyim diye baktım.
13 yıldan fazladır burada olduğumu hesapladım (öncesinde 2 ayrı forum sürecimiz oldu).

herkese yeniden merhaba.

Ozan_Güler
19-Mar-2013, 15:57
İtiraz yok, hepimiz eski yeniyiz.

ali_dagdelen
19-Mar-2013, 22:07
Merhaba. Zaten yeniydim, iyice yeni oldum :)

erkan öztoprak
20-Mar-2013, 01:38
selam millet

Serdar Altıok
20-Mar-2013, 21:43
Fazla aktif olmasam da ben de geldim. 2003'den beri üyeydim. Yenileme güzel olmuş. İçerik çok karışık olmuştu. Başarılar.

onur_kutuk
21-Mar-2013, 10:21
Bahreyn'den herkese selam!

UtkuKaraca
24-Mar-2013, 18:08
Selam Alkara ailesi!

gokhan_yavuz
26-Mar-2013, 07:44
Ben de geldim.

Raşit Ülkü
26-Mar-2013, 10:07
Herkese merhaba.. Güzel günler görürüz umarım..

Atila_Cinar
27-Mar-2013, 22:25
Çabalaya çabalaya dördüncü yıldızı daha yeni takmıştım, gitti mi şimdi onlar.
Yeniden merhaba.

Sabrican Sarak
31-Mar-2013, 22:04
Ozan abinin deyimiyle tüm eski yenilere ve yenilere merhabalar!

uğurkatırcı
01-Apr-2013, 10:37
herkese tekrar merhaba. nihayet tekrar kavuştuk. yeni siteyi beğendim. emeği geçen herkese teşekkürler.

Emrah_Ozdemir
01-Apr-2013, 13:40
Selamlar...

ramazan_celebi
02-Apr-2013, 15:06
Merhaba diyelim buradan da. Ben de geldim... :)

Barkın Özer
21-Apr-2013, 19:11
Merhabalar! :)

Aksit Ozkural
22-Apr-2013, 00:26
My name is Akşit
Akşit Özkural
Herkese yeniden merhaba.

kaan_ozbeyoglu
22-Apr-2013, 01:40
Merhabalar herkese. Babam olsa "boncorlos" derdi, aynen böyle okuyarak. Hani çogul ya, o bakimdan. Canim babam.
Akşit Abi'den hemen sonra yazmak da büyük gurur. Keske bana yazdigin yaziyi bir sekilde tekrar bulabilsem abi. Gerçi aklimda kalanlar bile yeter.

Hoşbulduk.

Celal_Özkızan
22-Apr-2013, 11:14
Merhabalar :)

cengiz yalvaç
22-Apr-2013, 17:37
merhabalar değerli ALKARALAR

İlkay_Albayrak
04-May-2013, 15:09
Ben yeniden kayıt olmak zorunda kaldım ama yeni oldu, yeni sayılırım.

emre_ozyildiz
30-May-2013, 14:46
Şimdilik İstanbul'dan merhabalar.
Gezici timi varsa eğer beni ordan sayın işim gereği pek sabit bir yerde kalmıyorum maalesef ama iki haftada bir kırmızı karamıza uğramaya çalışıyorum.

ozgur_dinc
16-Jul-2013, 15:54
Selamlar,
yeni üye oldum. bir kaç yıldır maçlara gelip maratonda çekirdek çitliyordum. artık yeter deyip Alkaralara katılmaya karar verdim.
sizlerle birlikte maç izlemek çok daha keyifli olacağa benziyor.
şimdiden çok sağolun.

serkan_gungordu
16-Jul-2013, 19:14
Şimdilik İstanbul'dan merhabalar.
Gezici timi varsa eğer beni ordan sayın işim gereği pek sabit bir yerde kalmıyorum maalesef ama iki haftada bir kırmızı karamıza uğramaya çalışıyorum.

diaspora keçilerimiz var, sizi oradan sayarız. hoş geldiniz.

serkan_gungordu
16-Jul-2013, 19:15
Selamlar,
yeni üye oldum. bir kaç yıldır maçlara gelip maratonda çekirdek çitliyordum. artık yeter deyip Alkaralara katılmaya karar verdim.
sizlerle birlikte maç izlemek çok daha keyifli olacağa benziyor.
şimdiden çok sağolun.

çekirdek çitlemeye "yeter" dememeniz gerekiyor. biz 10 yıldır çekirdek çitleyip, gerekli zamanlarda oyuna müdahale ediyoruz. aramızda döşünü kaşıya kaşıya maç izleyen bir grup da var.

ozgur_dinc
17-Jul-2013, 08:51
çekirdek çitlemeye "yeter" dememeniz gerekiyor. biz 10 yıldır çekirdek çitleyip, gerekli zamanlarda oyuna müdahale ediyoruz. aramızda döşünü kaşıya kaşıya maç izleyen bir grup da var.

hehheh çok daha iyiymiş :) sezonun başlamasını iple çekiyorum. maçlarda görüşmek üzere. bir de buluşma falan olursa katılmak isterim haftasonları ya da hafta içi akşamları.

selim_soyipek
17-Jul-2013, 12:42
Diaspora'dan merhaba.Tam yeni olmaktan kurtulacakken yepyeni olduk.Gezi'ye fazla yogunlasmisiz kafayi cevirip bi hosbulduk deyip bi cayinizi icek dedik.

Ozan_Güler
17-Jul-2013, 13:20
Yeniden hoş geldin Selimciğim, biliyorsun bu sitede mevsim ne olursa olsun çay ısmarlama görevi Mehmet Güner'e aittir.
Kendisi bu aralar tatilde sanırım. Kusura bakma Biraz bekleyeceksin.

emre_ozyildiz
17-Jul-2013, 14:30
ilk hafta çaykur deplasmanını nerede izliyoruz :)

utku_turna
18-Jul-2013, 09:00
Herkese merhaba,

Öncelikle belki biraz faklı bir üye olarak aranızda bulunduğumu belirtmem gerek. Aslında başka bir takımın taraftarı olarak burada bulunmaktayım, bu nasıl bir sorun oluşturur ya da sorun oluşturur mu bilemiyorum; ancak Ankara'da doğmuş büyümüş biri olarak her zaman Gençlerbirliği'ne bir sempatim olmuştu, belki bir sempati de değil belki farklı bir bağ diyelim. Uzun süre Ankara dışında bulunmamdan dolayı biraz ayrı kalmıştım ve sonunda tekrar Ankara'ya döndüğümde belki maçları takip edebilirim diye dün internette kombine biletleri araştırırken bu siteyle karşılaştım. Alkaralar ismini daha önce duymuştum fakat buradaki gibi bir oluşumun olduğunu bilmiyordum. Kombineler hakkında biraz bilgi aldıktan sonra forumda gezinmeye başladım ve yazılanlar ve görüşler daha da ilgimi çekmeye başladı. Şimdi de aranızda bulunup ve eğer olursa fikirlerimi paylaşmak mutluluk verecek bana.

Dediğim gibi başka bir takımın taraftarıyım, hatta bazılarının dediği gibi "dönek" biriyim; çünkü bu dediğim takımın da yaklaşık beş yıldır taraftarıyım. Önceleri Türkiye'deki çoğunluk gibi İstanbul'un büyük takımlarından birinin taraftarıydım. Bu isteyerek, seçerek yapılan bir şey değildi. İnsan daha çocukken hep başkaları tarafından bir yerlere yönlendiriliyor ve kendi seçim şansı olmuyor sanırım bu gibi konularda. Belki biraz geç oldu ama sorgulamaya başladığımda o İstanbul takımıyla kendi aramda bir bağ olmadığını düşündüm ve çoğu kişi için tabu olan bir şeyi, tuttuğum takımı, artık desteklemedim. Kimine göre doğru gelmeyebilir bu davranış ama o şekilde mutlu değildim.

Çocukluk zamanımda mahalle arasında top oynarken şimdi adını hatırlayamadığım bir abimiz vardı, Gençlerbirliği altyapısında oynuyordu, arada bize futbolu öğretirken ilk defa o sormuştu "Ankara'da yaşıyorsunuz ama neden Ankara'nın bir takımını desteklemek yerine İstanbul'un o takımlarını tutuyorsunuz?" diye.

Neyse lafı daha fazla uzatmak istemiyorum başka bir takım taraftarı olarak burada olmaktan buluyum umarım kimse için bir sorun olmaz. Belki ilerde beraber maç izlemeye de gideriz.

Tekrar merhaba ve teşekkürler.

serkan_gungordu
18-Jul-2013, 11:31
utku bey öncelikle hoşgeldiniz... başka bir takım taraftarı (hangi takım olduğunu da sahiden merak ettim) olup da siteye üye olan ilk kişi değilsiniz. bu bizim için bir sorun oluşturmayacaktır.

... bazılarının dediği gibi "dönek" biriyim; çünkü bu dediğim takımın da yaklaşık beş yıldır taraftarıyım. Önceleri Türkiye'deki çoğunluk gibi İstanbul'un büyük takımlarından birinin taraftarıydım. Bu isteyerek, seçerek yapılan bir şey değildi. İnsan daha çocukken hep başkaları tarafından bir yerlere yönlendiriliyor ve kendi seçim şansı olmuyor sanırım bu gibi konularda. Belki biraz geç oldu ama sorgulamaya başladığımda o İstanbul takımıyla kendi aramda bir bağ olmadığını düşündüm ve çoğu kişi için tabu olan bir şeyi, tuttuğum takımı, artık desteklemedim. ...

site sakinlerinin büyük kısmı sizin bu durumunu çok iyi anlayacaktır.
tekrar hoşgeldiniz

Ahmet_Ay
18-Jul-2013, 22:17
Utku Bey hoşgeldiniz.

utku_turna
19-Jul-2013, 10:07
Utku Bey hoşgeldiniz.

utku bey öncelikle hoşgeldiniz... başka bir takım taraftarı (hangi takım olduğunu da sahiden merak ettim) olup da siteye üye olan ilk kişi değilsiniz. bu bizim için bir sorun oluşturmayacaktır.
site sakinlerinin büyük kısmı sizin bu durumunu çok iyi anlayacaktır.
tekrar hoşgeldiniz

Teşekkürler.

Gürbüz Güreşci
21-Jul-2013, 21:11
Aranıza katılmaya çok geç kalmakla birlikte, Ankara şehrine gerçek anlamda yakışan ve saygınlığını her zaman koruyan bir camiadan bir şeyler kazanma arzusuyla burada olmaya karar verdim. Umarım kulüp de geçtiğimiz yıllarda taraftarın gösterdiği çaba ve desteğe bu yıl da layık olur ve güzel sonuçlar alınır. Uzun lafın kısası herkese merhaba...

KORAY_ERGİN
30-Jul-2013, 12:11
Öncelikle herkese merhaba, bende yıllardır istanbul takımı peşinde koşturan modern futbol kurbanlarından sayılırım ne yazık ki yaşadığım şehrin takımını yıllardır desteklemedim tipik bir aile baskısı ve popülizm beni istanbul takımına yöneltti. Şimdi ise o unutamadığım blackburn maçında sevdiğim Gençlerbirliği'ni destekleme zamanı.. Tekrardan herkese can-ı gönülden merhaba..

ozgur_dinc
31-Jul-2013, 09:59
iyi günler,
sezon başlamadan önce toplanma gibi bir etkinlik yapılacak mı?

CEVDET_UNLUER
31-Jul-2013, 23:02
Herkese merhabalar, ersun yanal zamanındaki efsane kadrodan beridir gençlerbirliğine sempatim hep olmuştur. Bu sezon bende kombine aldım , maçları sıkı takip etmeyi planlıyorum. Tanışma etkinliği olsa güzel olur.

Ahmet_Ay
01-Aug-2013, 02:25
Hoş geldiniz arkadaşlar

Melik TANSU
01-Aug-2013, 11:12
Cümleten merhaba ve hoş bulduk.

serkan_gungordu
01-Aug-2013, 12:19
Cümleten merhaba ve hoş bulduk.

hoşgeldin melik, tribünden siteye yeni bir transfer yaptık demek ki :)

Melik TANSU
01-Aug-2013, 13:03
hoşgeldin melik, tribünden siteye yeni bir transfer yaptık demek ki :)

Eyvallah adaş yeni sitede olmak istedim

Necdet Özkazancı
01-Aug-2013, 14:02
Hoş geldiniz arkadaşlar.

oktay_yilmaz
05-Aug-2013, 13:54
Herkese selamlar yaşım 42 çocuklukdan beri gençlerbirlikliyim lakin son 4 sezondur hiçbir maça gelmiyordum bu sezon 13 yaşındaki oğlumla birlikte maçlara gelmeye başlayacaz burdada sizlerle tanışma fırsatım olur umarım tekrar herkese merhaba

Ozan_Güler
05-Aug-2013, 14:23
Tüm yeni gelenler hoş geldiniz, hoşluklar getirdiniz.

Aksit Ozkural
06-Aug-2013, 00:19
Epeyce geciksem de yeni arkadaşlarımızın hepsine gönülden bir hoşgeldiniz diyor ayrıca tüm alkaraların bayramlarını da içtenlikle kutluyorum.

tolga_hanayoğlu
08-Aug-2013, 13:02
Herkese merhabalar iyi bayramlar. .

Abreg Çelem
13-Aug-2013, 10:47
Aramıza yeni katılan tüm arkadaşlara selamlar, hoşgeldiniz. Katkılarınızı bekliyoruz...

Emrah_Ozdemir
22-Aug-2013, 00:50
Alkaralar merhaba.

Üç aşağı beş yukarı çoğu Gençlerbirlikli gibi 'sonradan' takıma gönül vermiş ve değerleriyle Gençlerli olmuş biriyim. Son dört sezonun üçünde (birinde zorunlu askerlik arası) maraton kombinelisi olarak 'ferdi olarak' aranızdaydım.

Birkaçınız sosyal medyadan arkadaşım olduğundan, belki adıma aşinadır; ancak artık 'ferdi' değil, 'organize' olarak aranızda bulunmak istiyorum.

Evden aldırmanıza gerek yok; adres verin, geleyim. :)

Saygılar...

mehmet galip
22-Aug-2013, 01:04
sitenin revizesi aşamasında abreg bayağı dertliydi. uzun süre kapalıydık. soğuma olmuştu.

"abi herkes farklı platformlarda özellikle facebook, siteden randıman almamız zaman alacak/belki olmayacak" diyordu...beni de üzüyordu aslında onun bu düşünceleri.

oysaki site çok kısa zamanda yeniden hareketlendi. yeni arkadaşlarımızın katılımı ve paylaşımı mutluluk verici.

herkese hoşgeldiniz diyorum bende.

unalkabadayi
16-Nov-2013, 08:33
Sosyalleşmenin zamanı geldi...tüm dostlara selam...

Erdem Ceydilek
16-Nov-2013, 20:55
arkadaşlar hoşgeldiniz. sizleri facebook ve twitter sayfalarımıza da bekliyoruz.

https://twitter.com/Alkaralar
https://www.facebook.com/Alkaralar06

Okan Akca
28-Nov-2013, 22:09
Tüm alkaralara selamlar.İlk mesajımı yazmanın heyecanını yaşıyorum.Gençlerbirlikli doğmayıp Gençlerbirlikli olanlardanım.İstanbul da yaşıyorum.En kısa sürede sizlerle tanışmak dileğiyle...

Timurcan Demirci
03-Jan-2014, 12:05
Herkese selam! Üç düdüklerden birinin taraftarıyken 7 sene önce doğru yolu buldum.Uzun süredir forumu takip ediyordum artık üye olmanın zamanı geldi diye düşündüm.

Ozan_Güler
03-Jan-2014, 13:31
Okan Akça'yı atlamışız, Timurcan Demirci ile birlikte ona da hoş geldin diyor
Gençlerbirliği sevgilerinin uzun soluklu olmasını diliyorum.

Necdet Özkazancı
03-Jan-2014, 18:53
Okan Akça ve Timurcan Demirci, hoş geldiniz arkadaşlar...

Atila_Cinar
03-Jan-2014, 21:34
Okan ve Timurcan hoşgeldiniz, ne iyi ettiniz de geldiniz.

selim_soyipek
04-Jan-2014, 03:13
Yeni gelenlere cay ismarlardi Mehmet Güner.Cayimiz mi bitti su siralar?
Yeni yilin ilk Alkaralari Okan ve Timurcan, hosgeldiniz la!

Abreg Çelem
04-Jan-2014, 11:43
Yeni gelen tüm arkadaşlara merhabalar! Bol bol yazın, çizin inşallah...

Ankara'ya gelince Mehmet Güner'in mekanını basmayı düşünüyorum Selim Abi! Eski sitenin son zamanlarında da artık bayat çay vermeye başlamıştı zaten, üstelik kalın belli plastik bardakta!!! Çok boşladı çayocağını, çoookk!

MehmetGUNER
04-Jan-2014, 12:11
24 saat açığız..:D;)

selim_soyipek
05-Jan-2014, 16:05
Egitim ve denetim $art Abreg.

Aksit Ozkural
06-Jan-2014, 21:26
Okan ve Timurcan kardeşlerimize benden de kocaman bir hoşgeldiniz.

Mehmet Güner'in size çay ısmarlamayı ihmal ettiğini düşünenler arasında ben de varım. Bu yüzden size çook eskilerden kalan buz gibi bir FERTEK GAZOZU ikram ediyorum. Hoş geldiniz genç kardeşlerim.

Aksit Ozkural
06-Jan-2014, 21:30
Ünal Kabadayı arkadaşımızı da unutmadık.
Ona da hoşgeldiniz diyorum.
Buz gibi gazozunuzu afiyetle için.

ahmet soyipek
05-Feb-2014, 15:49
herkeze merabalar ahan da bende geldim çayımı çorbamı isterim..

selim_soyipek
05-Feb-2014, 16:53
Biraderim sende hos gelmissen,Geldigimde bende sana ayran mayran ismarlarim artik.

ahmet soyipek
06-Feb-2014, 16:20
milli içkimiz ayrana hayır demek ne mümkün ?

Necdet Özkazancı
06-Feb-2014, 16:44
Ahmet Soyipek kardeş hoş geldiniz. Sanırım geçen seneki yemekte tanışmıştık. :)

Uğur Aydın
06-Feb-2014, 21:14
Şuan üniversitede olduğum için Ankarada değilim ama geldiğimde tüm abilerimle ve kardeşlerimle görüşmek isterim :)

seda_karaçam
04-Mar-2014, 22:41
Merhaba! Ben de yeni geldim. Aslında bir şeyler yazmaya çekiniyordum, ama Abreg Abi'nin selamı var artık heheeyt. Kuzeylilerden biri de benim, sapasağlam duruyoruz Samsun'da :)

Abreg Çelem
05-Mar-2014, 09:28
Merhaba! Ben de yeni geldim. Aslında bir şeyler yazmaya çekiniyordum, ama Abreg Abi'nin selamı var artık heheeyt. Kuzeylilerden biri de benim, sapasağlam duruyoruz Samsun'da :)
Aferin aferin, hızlı öğreniyorsun :)

Ekin Emek Berber
18-Nov-2015, 21:38
Merhaba gönül dostları!

Abreg Çelem
18-Nov-2015, 22:03
Hoşgelmişsiniz efendim, "yeni gelen" değil de "yeniden gelen eski" diyelim sana :)

Atila_Cinar
19-Nov-2015, 11:02
Nihayet, bir kaç kez 15 dakika bekledikten sonra, yolu bulup gelebildim. Hoş buldum.

Necdet Özkazancı
19-Nov-2015, 14:49
Ekin, Atila Bey hoş geldiniz.

serkan_gungordu
19-Nov-2015, 15:23
Onur Abi, Nevzat Abi ve Akşit Abi gelmediler henüz. İstanbul! sesimiz geliyor mu?

mehmet galip
19-Nov-2015, 18:19
tekrardan yeni geldim.

Adem Erkoçak
19-Nov-2015, 18:34
Onur Abi, Nevzat Abi ve Akşit Abi gelmediler henüz. İstanbul! sesimiz geliyor mu?

onur abi bu başlığın ilk sayfasında selamını vermiş ;)

Yavuz Savata
19-Nov-2015, 20:38

istanbul'dan ben geldim; olur mu öyle? :)

serkan_gungordu
19-Nov-2015, 21:46

Ooo bu beklentilerimin çok üzerinde :)) hosgeldin adamım. Bi sinema başlığı patlatmadan gidemezsin bence :)

hüseyin yılmaz
19-Nov-2015, 22:22
Tekrardan burada bulusmak cok güzel cok sevindim

Sabrican Sarak
19-Nov-2015, 22:49
Aynen ben de açılmasına sevindim. KPSS'ye çalışarak Ankara'ya kapağı atıp tekrar Hamdullah Abi'ye yakın olmak istiyorum. İstanbul'dan selamlar...

Adem Erkoçak
19-Nov-2015, 22:54

yavuz, internete bir döndün, pir döndün vallahi! :)

Yavuz Savata
19-Nov-2015, 23:00
Ooo bu beklentilerimin çok üzerinde :)) hosgeldin adamım. Bi sinema başlığı patlatmadan gidemezsin bence :)

çooook hoşbuldum. :) sinema işlerini adem'e yıkıyorum izninle ama tek karede film tahmini tabi ki bende :)

yavuz, internete bir döndün, pir döndün vallahi! :)

asıl bombalar aralık sonunda, tabi şengen başvurusu yengen olmazsa :)

Gurcan Akgoz
22-Nov-2015, 19:17
Herkese merhaba. Aslında forumun müdavimi olarak yeni sayılmam, ancak ilk defa etkin bir rol alma bakımından yeniyim diyebilirim :) 10 yıl öncesi kadar önce sadece okuyucuydum. Şimdi hem ana ekseni Gençlerbirliğimiz ve takımın teknik taktik durumu olmak üzere hayatın ilgi alanıma giren ilişkili tüm başlıklarına yazmaya çalışacağım. Forumun yeniden canlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler.

Erdem Ceydilek
22-Nov-2015, 21:42
Adaş hoşgeldin. Eskiden forumda bir erdem enflasyonu yaşanıyordu. aynı sayıyı yakalarız umarım :)

SERHAN GÜREL
22-Nov-2015, 22:46
o zaman merhaba, ben harbi yeniyim ama

serkan_gungordu
22-Nov-2015, 23:22
o zaman merhaba, ben harbi yeniyim ama

Hoşgeldin serhancim. Bu ilk adım olsun artık :)

MERT DELİBAŞ
08-Feb-2017, 21:16
İyi aksamlar herkese oncelikle bu yaziyi yazmamdaki amac kendimi size tanitmaktir. Adim Mert Delibas. Öğrenciyim. Kecioren'de oturuyorum. Ziraat macimiz olan menemen belediyespor macindan beridir hep C blokta mac izledim ve Alkaralar grubunu cok begendim. Bundan once hicbir gruba uyeligim yoktu. Maclara gittigimde genellikle tek basima izlerdim yada arkadaslarimi cagirirdim. Alkaralarda farkli bir sinerji var ve bunu hissettim ve hosuma gitti. Şuana kadar Alkaralar grubunda tanidigim kisi sayisi 4 kisi. 8 yasimdan beridir fanatik Genclerbirligi taraftariyim. Bu arada sayfa yoneticilerine beni Alkaralar grubuna aldiklari icin tesekkur ederim. Özellikle bana Alkaralar grubunu gosteren beni yanina alan AHMET AY abiye cok tesekkur ederim. O olmasaydi Alkaralar grubuna giremezdim. Bu sayfada yeni gelen herkes merhaba diyormus. O zaman bir MERHABA da benden . Bir GENÇLERBİRLİĞİ macinda gorusmek uzere

Aksit Ozkural
08-Feb-2017, 21:25
Hoş geldin sevgili Mert.
Yazın çok güzel.
Hem kendini çok iyi tanımlamışsın, hem de titizlikle koruduğumuz Gençlerbirliklilik ruhuna ne kadar yakıştığını bize çok güzel ifade etmişsin.

Burada hepimiz derin bir kardeşlik duygusu ile birbirimize bağlıyız.
Sen de bu kardeşlik duygusu ve renk sevgisini seçtiğin için çok mutlu olduk.

Artık Alkara olduğuna göre evine hoş geldin diyelim.

Gelenektendir, yeni katılanlara Mehmet Güner dostumuz meşrubat ikram eder.

Mehmet Güner göreve.......

Ahmet_Ay
08-Feb-2017, 21:56
Mertciğim hoşgeldin. Ben sadece vesire oldum seni C Blogumuza davet ederek. Mert kupada Menemen, Fb ve Kayseri maçlarında yanımızdaydı. Üniye hazırlanıyor. Seneye Pasoligde alacak ve bizimle beraber maçları izleyecek.

Necdet Özkazancı
09-Feb-2017, 01:28
Mert kardeşim hoşgeldiniz. Gençler geldikçe Gençlerbirliği taraftarları Gençleşecek. Bu arada Ahmet'i "Alkaralar'ın altyapı sorumlusu" olarak görevlendirmek iyi olur diye düşünüyorum. Ne dersin Ahmet? :)

MehmetGUNER
09-Feb-2017, 09:10
vay.. aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var..
mert kardeşim hoş gelmiş.. şu soğuk ankara günlerinde bi çayımızı iç.. için ısınır..
24 saat açığız.;);)

MERT DELİBAŞ
09-Feb-2017, 12:05
Hosbulduk ���� bu sene pek vakit bulamiyorum ama seneye pasoligide alirsam kombine ile bende aktif olucam.

Ahmet_Ay
09-Feb-2017, 19:21
Mert kardeşim hoşgeldiniz. Gençler geldikçe Gençlerbirliği taraftarları Gençleşecek. Bu arada Ahmet'i "Alkaralar'ın altyapı sorumlusu" olarak görevlendirmek iyi olur diye düşünüyorum. Ne dersin Ahmet? :)

Abi şuanda çocuklar sokakta top oynayamıyor, her yer beton. Tv de maç izleyemiyor, maçlar şifreli. Maça gelemiyor, paso var. Yani futbolu sevdirmek zorlaştı.
Bu noktada yaşca genç arkadaşlarımızı kazanmak alkaralar ve tribün adına çok değerli diye düşünüyorum. Çalışmalara devam.

Necdet Özkazancı
09-Feb-2017, 22:48
Abi şuanda çocuklar sokakta top oynayamıyor, her yer beton. Tv de maç izleyemiyor, maçlar şifreli. Maça gelemiyor, paso var. Yani futbolu sevdirmek zorlaştı.
Bu noktada yaşca genç arkadaşlarımızı kazanmak alkaralar ve tribün adına çok değerli diye düşünüyorum. Çalışmalara devam.

Çok güzel bir düşünce Ahmetçiğim. Özellikle Ortaokul, lise ve üniversite öğrencisi gençlerin taraftarlarımız arasına katılmasını sağlamak çok önemli... Çalışmalara devam...

Timurcan Demirci
26-Feb-2017, 12:13
Herkese merhabalar!

6-7 yıldır maçlara geliyorum. Forumu da bir süredir takip ediyorum. Artık tanışma zamanın geldiğine karar verdim.

Abreg Çelem
28-Feb-2017, 11:03
Timurcan, hoşgeldin siteye. Foruma katkılarını bekliyoruz mutlaka. Hangi tribündesin bilmiyorum ama daha önce katılmadıysan C blok'un üst kısımlarına da bekleriz...

Orhan Aksu
01-Mar-2017, 23:15
Herkese merhaba ben Hacettepede öğrenciyim, Mardinli'yim, Gençlerbirliği aşığıyım ama daha Gençlerbirliği'nin maçına hiç gelmedim. Passolig kartım elime yeni ulaştı, ilk kez bir Gençlerbirliği maçına gelecek olmanın heyecanını yaşıyorum. Daha önce stada hiç gelmedim ama Alkaralar şimdiden büyük heyecan yaratmaya başladı bende. Alkaralar'ı Ural hocamdan duymuştum. Şimdi de Ben Ural Hocamın bıraktığı yerden devam etmek istiyorum. Umarım kucak açarsınız.

Abreg Çelem
04-Mar-2017, 08:26
Hoşgeldin Orhan, siftah yapma zamanın gelmiş hakikaten. Kartına maraton tribününden biletini yükle, gel. Bizim tayfa c-blok'un en yukarısında...

Aksit Ozkural
04-Mar-2017, 14:06
Orhan kardeşim hoşgeldin.
Mehmet Güner kardeşimiz size çay ısmarlayacaktır. Hazırlıklı olun.
Sizi sabırsızlıkla C blokta bekliyoruz.

Aksit Ozkural
04-Mar-2017, 14:07
Timurcan kardeş, siz de hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Necdet Özkazancı
04-Mar-2017, 22:09
Timurcan ve Orhan kardeşlerimiz hoş geldiniz. Sizlerin katılımıyla tribünümüz hem kalabalıklaşıyor, hem de gençleşiyor. C Blok'a bekliyoruz.

Orhan Aksu
13-Mar-2017, 09:01
Teşekkür ederim hepinize. Varolun. En kısa zamanda aranızda olacağım��

galipoztekin
04-Jul-2017, 00:29
Merhaba ben de yeni geldim. 23 yaşındayım. Odtü'de öğrenciyim ve son senem. 4-5 senedir forumu uzaktan da olsa takip ediyordum. Son 2 senedir de maç kaçırmamaya çalışıyorum.Bu sene kombinemi de sizinle beraber olabilmek adına C bloktan almıştım ve bu sayede trabzon maçındaki saçma cezadan da yırtmıştım :).
Gerek alkaraların yaş ortalamasının fazla olması ve benim çekingen yapımdan dolayı, gerek maça beraber geldiğim arkadaşım yüzünden gelip sizlerletanışma fırsatı yakalayamamıştım. Bu sene bulduğum Necdet Abi'nin 'Yenilsen de Yensen de' kitabı futbola,tribüne ve Ankaragücü'ne bakış açıma pozitif katkı sağlamıştı. Beni de Ankara tribünlerine kopmayacak bir bağ ile bağlayan bu kitabı yazarına imzalatmak istiyorum. Seneye geçici stadımızda ve nasipse gitmeyi planladığım bazı deplasmanlarda görüşmek üzere.

Gurcan Akgoz
04-Jul-2017, 01:32
Merhaba ben de yeni geldim. 23 yaşındayım. Odtü'de öğrenciyim ve son senem. 4-5 senedir forumu uzaktan da olsa takip ediyordum. Son 2 senedir de maç kaçırmamaya çalışıyorum.Bu sene kombinemi de sizinle beraber olabilmek adına C bloktan almıştım ve bu sayede trabzon maçındaki saçma cezadan da yırtmıştım :).
Gerek alkaraların yaş ortalamasının fazla olması ve benim çekingen yapımdan dolayı, gerek maça beraber geldiğim arkadaşım yüzünden gelip sizlerletanışma fırsatı yakalayamamıştım. Bu sene bulduğum Necdet Abi'nin 'Yenilsen de Yensen de' kitabı futbola,tribüne ve Ankaragücü'ne bakış açıma pozitif katkı sağlamıştı. Beni de Ankara tribünlerine kopmayacak bir bağ ile bağlayan bu kitabı yazarına imzalatmak istiyorum. Seneye geçici stadımızda ve nasipse gitmeyi planladığım bazı deplasmanlarda görüşmek üzere.

Hoşgeldin sevgili Galip. Senin alkaralari tanima hikayen de benimkine çok benziyor. Tek fark benim forumu uzaktan takip etme sürem seninkinden iki kat gibi daha fazla. :)

Ben de Tanil Bora'nın kitabını okuyarak alkaralara olan ilgimi artırmış ve kulubun icindeki sorunlara ve genel olarak Türk futbolundaki her türlü soruna yaklaşım şekilleri ve çözüm önerilerine, kullanilan dile, futbol harici diğer sporlara ve diğer meselelere ilişkin başlıklardaki yorumlara, sadelige tav olmuştum. Birlikte Ankara daki ve deplasmandaki maçlara deplase olmaya umarım.

Bu arada umarim maclara geldiğin arkadaşınla aran hep iyi kalır. Kaderimiz orda benzemez umarım :(

Necdet Özkazancı
04-Jul-2017, 01:44
Sevgili Galip Öztekin kardeşim, hoş geldiniz. C Blok'ta ve forumda sizin gibi tribünlerimizin geleceği olan genç arkadaşlarla beraber olmak ne güzel... Ayrıca yaklaşık 14 yıl önce 2003 yılında yazmaya başlayıp ve 13 yıl önce 2004 yılında tamamlayıp bastırdığım ve taraftar arkadaşlara hediye ettiğim "Yenilsen de Yensen de" kitabı hakkındaki güzel sözleriniz için teşekkürler. Kitabın bir genç kardeşimiz tarafından daha okunarak amacına ulaşmasından dolayı çok mutlu oldum ve duygulandım. Tribünde buluştuğumuzda kitabı imzalamak benim için de büyük zevk olur. Görüşmek üzere...

Bu vesile ile özellikle genç taraftar arkadaşlarımızdan ricam ve dileğim, foruma aktif olarak katılım sağlayarak canlılık getirmeleri... Bu forumda aradan geçen yıllar içinde çok güzel arkadaşlıklar kuruldu. Birbirini tanımayan ve futbola, Gençlerbirliği'ne, taraftarlık kültürüne bakış açıları birbirine benzeyen, farklı bakış ve görüşleri de zenginlik olarak kabul eden birçok taraftar ve futbolsever bu forumda tanıştı, arkadaş oldu. Bu da Gençlerbirliği taraftarlık kültürüne önemli katkılar sağladı. Bunun devam etmesi ve Alkaralar'a yeni genç kardeşlerimizin katılmasının forumun canlı tutulması ile mümkün olacağını düşünüyorum.

Erdem Ceydilek
04-Jul-2017, 10:15
Galip merhaba. Aramıza hoşgeldin. ODTÜ'de hangi bölümdesin? Eğer İşletme binasına yolun düşerse ofisin kapısını çalıver. :)

maksut_uzun
04-Jul-2017, 10:48
Hoşgeldin Galip. Odtü'deki mevcut artıyor. :)

Ahmet_Ay
04-Jul-2017, 10:53

Galip hoşgeldin.

ali_akbaş
04-Jul-2017, 11:48
Buraya yazıp yazmamayı çok düşündüm. Son süreçlerdeki tavırlarınızı ve açıklamalarınız (passolig, ümit özat vb.) takip ediyorum. Kendi duruşuma yakın buldum açıkcası.
Neyse yaklaşık 4 yıldır düzenli olarak tribünlerdeyim. Genelde ihtiyarların üstündeki yer de oturuyorum.
Abim sayesinde küçüklüğümden beri gençlerliyim diyebilirim. Kendisi hacettepe maçı dahil giderdi taki passo lige kadar, kızdı gelmiyor.
Biraz geç oldu ama herkese selam.

Ahmet_Ay
04-Jul-2017, 12:22
Buraya yazıp yazmamayı çok düşündüm. Son süreçlerdeki tavırlarınızı ve açıklamalarınız (passolig, ümit özat vb.) takip ediyorum. Kendi duruşuma yakın buldum açıkcası.
Neyse yaklaşık 4 yıldır düzenli olarak tribünlerdeyim. Genelde ihtiyarların üstündeki yer de oturuyorum.
Abim sayesinde küçüklüğümden beri gençlerliyim diyebilirim. Kendisi hacettepe maçı dahil giderdi taki passo lige kadar, kızdı gelmiyor.
Biraz geç oldu ama herkese selam.

Ali sende hoşgeldin. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı maçlarda yanımıza bekleriz.

celiltoruner
04-Jul-2017, 12:51
Galip ve Ali hoşgeldiniz..

Necdet Özkazancı
04-Jul-2017, 12:56
Ali Akbaş kardeşim, hoş geldiniz. Güzel paylaşımlarınızı bekliyoruz.

galipoztekin
04-Jul-2017, 13:09
Hoşgeldin sevgili Galip. Senin alkaralari tanima hikayen de benimkine çok benziyor. Tek fark benim forumu uzaktan takip etme sürem seninkinden iki kat gibi daha fazla. :)

Ben de Tanil Bora'nın kitabını okuyarak alkaralara olan ilgimi artırmış ve kulubun icindeki sorunlara ve genel olarak Türk futbolundaki her türlü soruna yaklaşım şekilleri ve çözüm önerilerine, kullanilan dile, futbol harici diğer sporlara ve diğer meselelere ilişkin başlıklardaki yorumlara, sadelige tav olmuştum. Birlikte Ankara daki ve deplasmandaki maçlara deplase olmaya umarım.

Bu arada umarim maclara geldiğin arkadaşınla aran hep iyi kalır. Kaderimiz orda benzemez umarım :( Hoşbulduk, Gürcan. Gençlerbirlikli olmam konusunda Tanıl Bora'nın Gençlerbirliği yazılarına ve 'Karhanede Romantizm' kitabı da beni etkilemişti seni olduğu gibi. Maça çok eski arkadaşlarımla geliyordum ama 3 kişi başladığımız yolculuğumuz daha ilk senenin sonunda 2 kişiye düşmüştü. Tribünleri bıraksalar da arkadaşlığımızın daim olacağını düşünmüyorum. İyi dileklerin için sağ ol.

Sevgili Galip Öztekin kardeşim, hoş geldiniz. C Blok'ta ve forumda sizin gibi tribünlerimizin geleceği olan genç arkadaşlarla beraber olmak ne güzel... Ayrıca yaklaşık 14 yıl önce 2003 yılında yazmaya başlayıp ve 13 yıl önce 2004 yılında tamamlayıp bastırdığım ve taraftar arkadaşlara hediye ettiğim "Yenilsen de Yensen de" kitabı hakkındaki güzel sözleriniz için teşekkürler. Kitabın bir genç kardeşimiz tarafından daha okunarak amacına ulaşmasından dolayı çok mutlu oldum ve duygulandım. Tribünde buluştuğumuzda kitabı imzalamak benim için de büyük zevk olur. Görüşmek üzere...

Bu vesile ile özellikle genç taraftar arkadaşlarımızdan ricam ve dileğim, foruma aktif olarak katılım sağlayarak canlılık getirmeleri... Bu forumda aradan geçen yıllar içinde çok güzel arkadaşlıklar kuruldu. Birbirini tanımayan ve futbola, Gençlerbirliği'ne, taraftarlık kültürüne bakış açıları birbirine benzeyen, farklı bakış ve görüşleri de zenginlik olarak kabul eden birçok taraftar ve futbolsever bu forumda tanıştı, arkadaş oldu. Bu da Gençlerbirliği taraftarlık kültürüne önemli katkılar sağladı. Bunun devam etmesi ve Alkaralar'a yeni genç kardeşlerimizin katılmasının forumun canlı tutulması ile mümkün olacağını düşünüyorum. Hoşbulduk Necdet Abi. Ben de sosyal medya ve whatsapp yaygınlaştığından beri iyice ölen forum kültürümüzü canlı tutmak için bundan sonra elimden geleni yapmaya çalışacağım inşallah :)

Galip merhaba. Aramıza hoşgeldin. ODTÜ'de hangi bölümdesin? Eğer İşletme binasına yolun düşerse ofisin kapısını çalıver. :) Hoşbulduk Erdem hocam. İnşaat mühendisliğindeyim. Gerçi ODTÜ'deki süremin sonuna yaklaştım. Kısmetse Ocak ayında mezunum ama oralardan geçersem ofisinizi ziyaret edeceğim :) Ben de profil fotoğrafınızdaki 1. ve 3. maddeleri sağlıyordum. Artık foruma da yazıp kombo yapmak istedim :)

Cümleten hoşbulduk.

Abreg Çelem
04-Jul-2017, 19:39
Galip ve Ali, hoşgeldiniz.. Hakikaten forum kan kaybediyor dediğimiz günlerde hızır gibi yetiştiniz :)

Ozan_Güler
04-Jul-2017, 22:47
Öncelikle eski yeni üyelerimizden Timurcan Demirci ve Orhan Aksu'ya
Daha sonra da en yeni üyelerimiz Galip Öztekin ve Ali Akbaş'a
aramıza hoş geldiniz der kırmızı - kara sevdalarının daim olmasını dilerim.

Tribünde birlikte maç izleyerek, takımımızı birlikte destekleyerek dostluğumuzu pekiştirelim.

Bu kadar konuşmanın ardından bir bardak çay içmek isterseniz alkaralar çay ocağı 7/24 açıktır

Aksit Ozkural
04-Jul-2017, 22:56
Ben de aramıza yeni katılan eski yeni tüm kardeşlerimize hoş geldiniz diyorum.
Genellikle yeni arkadaşlarımıza çayları Mehmet Güner kardeşimiz ısmarlardı.
Eminim sizi en iyi o ağırlayacaktır.

Yuvanıza hoş geldiniz çocuklar.

Muzaffer Güngör
05-Jul-2017, 10:27
Merhaba. Bu foruma 2003-2004 lerde arasıra girerdim. 2017'de üye oldum(biraz geç oldu ama) :) Herkese selamlar.

Ahmet_Ay
05-Jul-2017, 13:17
Merhaba. Bu foruma 2003-2004 lerde arasıra girerdim. 2017'de üye oldum(biraz geç oldu ama) :) Herkese selamlar.

Muzaffer tekrardan hoşgeldin.

Abreg Çelem
05-Jul-2017, 13:33
Muzaffer'le toplantıda tanıştı büyük çoğunluk. Foruma da gelmesine çok sevindik. Hoşgeldin hocam ;)

Necdet Özkazancı
05-Jul-2017, 14:50

Hoş geldin Muzaffer. Geçen merşembe akşamı toplantıda beraberdik. Hah şöyle, forumumuz yeni katılımlarla biraz canlansın be ya! :)

Muzaffer Güngör
06-Jul-2017, 02:17
Hoşbulduk, teşekkür ederim. Saygılar.

ali_akbaş
06-Jul-2017, 22:51
Herkese teşekkürler. Bu arada çay da güzel geldi. Bu hafta akşam anteramanına gittim. Mert diye altyapıdan bir arkadaş var şans verirlerse ahmet çalık gibi olur bence. Fırsat buldukça antremanlara gidiyorum. Takımın acilen takviyeye ihtiyacı var. Direk oynayacak futbolcu lazım. Ahmet ilhanın biraz zamana ihtiyacı var gibiydi. Özkanın kondüsyon zayıf ama teknik iyidi. Yeni gelen forvetin Vedat'ın aksine ayağı fena değil gibi. tekrar merhaba.

Necdet Özkazancı
07-Jul-2017, 18:04
Herkese teşekkürler. Bu arada çay da güzel geldi. Bu hafta akşam anteramanına gittim. Mert diye altyapıdan bir arkadaş var şans verirlerse ahmet çalık gibi olur bence. Fırsat buldukça antremanlara gidiyorum. Takımın acilen takviyeye ihtiyacı var. Direk oynayacak futbolcu lazım. Ahmet ilhanın biraz zamana ihtiyacı var gibiydi. Özkanın kondüsyon zayıf ama teknik iyidi. Yeni gelen forvetin Vedat'ın aksine ayağı fena değil gibi. tekrar merhaba.

Antrenmana gitmek bazen maça gitmekten daha zevkli oluyor. Bu sezon ilk 11'e altyapıdan bir oyuncu bekliyorum, hadi inşallah. Ahmet İlhan ve Serdar Özkan'ın bizde iş yapmaması için hiçbir sebep yok, ikisi de iyi çalışırlarsa Gençlerbirliği'nde yeniden doğuş yaşayıp lige damga vurabilecek adamlar. Skuletiç de beklediğimiz gibi çıkarsa ve golleri sıralamaya başlarsa keyifli bir sezon geçiririz. Muriç genç bir futbolcu. Bu sezon onun için lige ve takıma alışma dönemiydi. Hem bir yaş yaşlandı hem de bir sezon ciddi bir deneyim kazancı. Üstelik bir de evlendi. Yani un, şeker ve yağ hepsi hazır. Sıra Muriç'in helva yapmasında. Bu sezon Muriç için yapılan helvayı (futbol anlamında) yemeyeceğiz, Muriç'in yaptığı helvayı yiyeceğiz biiznillah... :)

Orhan Aksu
08-Jul-2017, 16:05
Hoş bulduk :)
Tarihler 19.03.2017’yi gösteriyordu, yeğenim Yusuf’un doğduğu gün. Stadın yerini bile bilmiyorum daha. Rüzgarlı girişinden beni alan, grupla tanıştıran Maksut’un hakkı da ödenmez :) Bugün ilk kez Rizespor maçıyla Alkaralar’a katılmıştım. Aynı zamanda bu benim profesyonel ilk maç izleyişimdir. Heyecandan maçı izleyemedim. Küçüklüğümden beri sevdiğim, televizyondan izlediğim takımın maçındaydım çünkü. Maçı 1-0 aldık. Ardından Kayseri, Fenerbahçe, Kasımpaşa maçlarıyla Alkaralı olmamı pekiştirdik :)
Bu arada foruma ilk yazdığımda çay ısmarlanacağı söylenmişti ama içemedik henüz o çayı :)
Çok özlendiniz, selamlar��

Necdet Özkazancı
08-Jul-2017, 18:57
Hoş bulduk :)
Tarihler 19.03.2017’yi gösteriyordu, yeğenim Yusuf’un doğduğu gün. Stadın yerini bile bilmiyorum daha. Rüzgarlı girişinden beni alan, grupla tanıştıran Maksut’un hakkı da ödenmez :) Bugün ilk kez Rizespor maçıyla Alkaralar’a katılmıştım. Aynı zamanda bu benim profesyonel ilk maç izleyişimdir. Heyecandan maçı izleyemedim. Küçüklüğümden beri sevdiğim, televizyondan izlediğim takımın maçındaydım çünkü. Maçı 1-0 aldık. Ardından Kayseri, Fenerbahçe, Kasımpaşa maçlarıyla Alkaralı olmamı pekiştirdik :)
Bu arada foruma ilk yazdığımda çay ısmarlanacağı söylenmişti ama içemedik henüz o çayı :)
Çok özlendiniz, selamlar��

Orhan kardeş, burada çayları Mehmet Güner ısmarlar, ısmarlamadı mı yahu? Mehmetçiğim neredesin? Yakında seninle ilgili bir operasyonumuz var, Emre'nin Babası ve ben görevlendirildik, bilgin olsun. :)