Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : Beşiktaş Deplasmanı

Mehmet Ali Çetinkaya
08-Mar-2017, 14:25
2 Nisan, 19.00'daki Beşiktaş deplasmanı için uçak bileti aldım. Şu anda 64 tl civarına uçak bileti alınabiliyor tek gidiş totalde 139 civarı bir şeye geliyor hızlı trenle yaklaşık aynı para...

Kuzen Fahriye, Onur Ağca ve istanbul tayfası da gelecek sizleri de bekleriz :)

umityasar
28-Mar-2017, 15:21
Biz de bu hafta İstanbula gelip deplase oluyoruz.
Ben güzel bir futbol ve stad beklentisi içindeyim.
Maç biletleri de çıkmış:
https://www.passo.com.tr/tr/clubs/besiktas/fixture.aspx?fixture=84b2ce86-c312-e711-8915-00155d1439fa

Aksit Ozkural
28-Mar-2017, 20:41
Ben kısmetse maçta olacağım. Bununla beraber kıramayacağım bir dostumun locasından izleyeceğim maçımızı. Tabii benim için çok zor olacak. Ne de olsa rakip taraftarların arasında olacağım. Hediye olarak ta sevgili Tanıl'cığımın Ankara Rüzgarı kitabını götüreceğim kısmetse. Belki imana gelir de kulüp değiştirmelerini sağlarız.

Ne diyelim, maçtan sonrası mühim. Ya başı dik çıkacağım aralarından ya da süklüm püklüm. :)

Aksit Ozkural
28-Mar-2017, 20:51
Şu ana kadar deplasman tribününden tam 12 bilet alınmış.
Şimdilik fena bir taraftar başlangıcı değil. Bu sayı daha çok artar.

Necdet Özkazancı
28-Mar-2017, 21:53
Ben kısmetse maçta olacağım. Bununla beraber kıramayacağım bir dostumun locasından izleyeceğim maçımızı. Tabii benim için çok zor olacak. Ne de olsa rakip taraftarların arasında olacağım. Hediye olarak ta sevgili Tanıl'cığımın Ankara Rüzgarı kitabını götüreceğim kısmetse. Belki imana gelir de kulüp değiştirmelerini sağlarız.

Ne diyelim, maçtan sonrası mühim. Ya başı dik çıkacağım aralarından ya da süklüm püklüm. :)

Sonuçta bir deplasman maçını ev sahibi takım taraftarları arasında izlemek her zaman bazı riskleri de beraberinde getirir Akşit Ağabey. Bu deplasmanda gol ya da goller atıp puan ya da puanlar almak istiyoruz. Gol ya da goller yiyip 3 puanı verdiğimiz zaman bir şey olmaz ve dostluk devam eder de gol ya da goller atıp puan ya da puanlar aldığımız zaman orada çarşı karışabilir. İşte o zaman hepimizin de bildiği gibi kendinizi korumak için iki önemli tribün aleti var: Emanet ve sallama... Onun için her ihtimale karşı "Ankara Rüzgarı" kitabının yanında birer adet emanet ve sallamayı da zulada bulundurmanızı öneririm. Allah kullandırmasın ama yine de tedbirli olmakta yarar var, ne olur ne olmaz. :)

umityasar
29-Mar-2017, 11:52
Benim yanıma bir BJKli ile geliyorum.
Akşit ağabey keşke sizi de tribünde görebilseydik.
Emanet ve sallamaya gerek yok biz ağabeyimizin bir sorunu olursak orada biteriz
(Passolig izin verdiği ölçüde)
:rolleyes:

Aksit Ozkural
29-Mar-2017, 16:48
Sağol sevgili kardeşim.
Ne yazıkki çoook önceden sözleşmiştik. Ben de sizleri görmek isterdim.
Artık her gol atışımızda ayağa kalkar size bakarım.

Aksit Ozkural
29-Mar-2017, 16:52
Nejdet'ciğim,
Yerim tam Bjk Yönetim Kurulu üyelerinin oturduğu locanın yan tarafı 58 numaralı loca.
Başıma bir şey gelirse bizim tribün hemen yanımda olur onu biliyorum.

Aslında karşılıklı kırmızı-siyah çekmenin de dayanılmaz hafifliği yok değil içimde.

Mehmet Ali Çetinkaya
30-Mar-2017, 14:50
Nejdet'ciğim,
Yerim tam Bjk Yönetim Kurulu üyelerinin oturduğu locanın yan tarafı 58 numaralı loca.
Başıma bir şey gelirse bizim tribün hemen yanımda olur onu biliyorum.

Aslında karşılıklı kırmızı-siyah çekmenin de dayanılmaz hafifliği yok değil içimde.

Çekelim valla Akşit Abi :)

Aksit Ozkural
02-Apr-2017, 00:30
Şu saat itibarı ile deplasman tribününden 20 bilet satılmış durumda.
Sayımız gs maçından daha fazla şu an itibarı ile. Kaldıki daha bilet almamış taraftarlarımız da çok var.
Haaydı Gençler.

Aksit Ozkural
02-Apr-2017, 11:50
Şu an itibarı ile bileti taraftar sayımız 26 kişi olmuş. Rakip tribünde olan bendenizi de sayarsanız 27 kişiyiz şimdilik.
Biraz daha gayret edersek seyirci üstünlüğü bizde olacak demektir.:)

Aksit Ozkural
02-Apr-2017, 11:56
29 kişi olmuşuz.:)

Aksit Ozkural
04-Apr-2017, 23:26
Bizim duygularımız ve Gençler aşkımız milletin gol sevinci yaşadığı ortamlarda yutkunarak pekişti diyeyim, gerisini siz anlayın sevgili kardeşlerim. Bu yazı son Bjk maçının içimde yaşayan fırtınasının bir göstergesidir.

Bu kuruma ve renklere olan sevdam yaşamımın kalan zamanında da hep sürecektir.