Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : 2017 Yeni Yıl Yemeği

Abreg Çelem
17-Jan-2017, 18:31
Alkaralar ahalisi acıkmış, yeni yıl yemeği yesek diye beklermiş. Hızlı bir şekilde önerileri alıp yiyelim yemeğimizi. Şubatın ilk haftası whatsapp grubunda genelde öneriliyor. Herkesin önerisi burada toplansın ki kayıt altında dursun..

Abreg Çelem
17-Jan-2017, 18:37
Ben kendi durumumu yazayım: 6 Şubat'ta bizim dersler başlıyor, Samsun'a dönmüş olmam lazım. Onun öncesinde olursa ayarlar gelirim (Serkan'a inat).
Bu arada aklıma gelen başka bir şey: Geçen sene yemek haftaiçi olduğu için İstanbul tayfa gelememişti. Hatta Onur'dan çıkan maçımızın Ankara'da olduğu bir haftasonu yemek düzenleyerek bir taşla iki kuş vurma düşüncesi hala aklımda. Şimdi, eğer diaspora katılımı olabilecekse 28-29 ocak haftasonu hem yemeğimizi hem de Osmanlıspor'u yiyebiliriz.

uralnadir
17-Jan-2017, 21:28
Ben kendi durumumu yazayım: 6 Şubat'ta bizim dersler başlıyor, Samsun'a dönmüş olmam lazım. Onun öncesinde olursa ayarlar gelirim (Serkan'a inat).
Bu arada aklıma gelen başka bir şey: Geçen sene yemek haftaiçi olduğu için İstanbul tayfa gelememişti. Hatta Onur'dan çıkan maçımızın Ankara'da olduğu bir haftasonu yemek düzenleyerek bir taşla iki kuş vurma düşüncesi hala aklımda. Şimdi, eğer diaspora katılımı olabilecekse 28-29 ocak haftasonu hem yemeğimizi hem de Osmanlıspor'u yiyebiliriz.

O tarihler bence uygun. Yiyelim guzelleselim.

onur_aydogan
18-Jan-2017, 08:41
Abreg de deplasmanda olduğu için sağ olsun halimizden anlıyor. Osmanlı maçının olduğu hafta sonuna denk gelirse İstanbul'dan katılım olur. Hava durumuna göre babaları arabaya ya da hızlı trene doldurur gelirim. Eşime kredi kartımı verir, kızıma da Elsa'lı bir oyuncak alırsam ses etmezler sanırım.

Ahmet_Ay
18-Jan-2017, 13:55

Şubatta müsait olmayacağım bir Cuma gecesi olacak yalnızca, onunda tarihi belli değil. Abreg Abi bu tarihler ve düşüncen Ural Abi gibi bana da uyuyor. Aklımdan geçen Osmanlı maç günü olabilir. Galibiyetin üstüne yemeğinde tadına doyum olmaz. Hemde insanları bir daha toplamazsınız. Millet zaten maç için biraraya geliyor.

cengizirken
18-Jan-2017, 16:56
Ben hazıra gelecem bu sefer. Karışmayacam. :(

Ozan_Güler
18-Jan-2017, 18:24
En geç Şubatın ilk haftası olursa iyi olur.

Mustafa Ates
19-Jan-2017, 09:43
Osmanlı Maçı 28 Ocak Pazar Saat 13:30 da.
Maçtan sonra yemek olursa, dışarıdan gelenlerin yol telaşı ve ertesi günün işgünü olması sebebiyle sıkıntı olabilir.
Bu nedenle Yemeğin 28 Ocak Cumartesi Akşam olması daha güzel olacak gibi..

Not: 4-5 Şubat haftası olursa ben gelemem sizlere iyi eğlenceler...

Mehmet Ali Çetinkaya
19-Jan-2017, 14:35
serkanın whatsappda söylediği tarih olan 7 şubat salı bana uyar ama osmanlı maçı tarihlerinde ben ankarada değilim. gönlüm sizlerle olur :)

ozgur_dinc
19-Jan-2017, 15:12
Bana cogu akşam uyuyor ancak Şubat ayında olsa daha rahat olurum. Carsambalar hariç her akşam olabilir.

maksut_uzun
19-Jan-2017, 15:49
Her güne gelirim.

Erdem Ceydilek
24-Jan-2017, 20:59
4-5 şubat hariç her gün uygun

serkan_gungordu
24-Jan-2017, 22:23
istanbul tayfası pazar günü ankaraya gelecek mi? geleceklerse pazar günü, gelmeyeceklerse şubat'ın ilk salısı!

onur_aydogan
25-Jan-2017, 20:10
Arkadaşlar hafta sonuna 2 gün kaldı. Arkadaşlara duyuruyu yaptım, bazılarıını telefonla aradım ama bu hafta sonu bize uymadı. Siz kendinize göre yemeği ayarlayın, İstanbul'dan gidebilen yemeğe katılır. Biz sizin organizasyonunuzu daha karmaşık hale getirmeyelim.

Erdem Ceydilek
27-Jan-2017, 12:49
O zaman 7 şubat salı akşamı için sözleşiyoruz sanırım.

Ahmet_Ay
29-Jan-2017, 18:48
Gününü netleştirin arkadaşlar, o kadar heves ettik.

Erdem Ceydilek
30-Jan-2017, 20:02
Uzun ve kayıplarla dolu bir yılı geride bıraktık. Kendi aramızda hasbihal etmek, kayıplarımızı anmak, takımı konuşmak, Avrupa Kupası'nda deplasmana otobüs hayalleri kurmak üzere 7 Şubat Salı akşamı yemekte buluşuyoruz.

Yemek Yargıtay Lokali'nde gerçekleştirilecek. Yargıtay Lokali, Kızılay Güvenpark'ta, Milli Müdafaa Caddesi üstünde YKM binasının hemen yan binasında bulunuyor.

Alkolsüz menü 45 TL ve içeriği şöyle:

Giriş (ordövr, salata)
Gelişme ( ara sıcak)
Sonuç (ızgara) içkisiz 45 tl

Rakı içenler ise ücreti ayrı ödeyecek. (70lik rakı 120 tl)

Yemeğe katılmak isteyenler 31 Ocak akşamına kadar buradan ya da eposta yoluyla (ceydilek [et] gmail.com) bizlere ulaşırsa seviniriz. Sağlıcakla.

ozgur_dinc
30-Jan-2017, 22:26
Eşimle birlikte geleceğim. Görüşmek üzere

Necdet Özkazancı
30-Jan-2017, 23:23
Sevgili kardeşim Erdem Ceydilek, çağrını aldım. Delikanlı adamsın vesselam.

Kulübümüz, takımımız çok zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçte güçlü bir takım istiyoruz. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz şu kritik günlerde, kendi aramızda hasbihal etmek, kayıplarımızı anmak, takımı konuşmak, Avrupa Kupası'nda deplasmana otobüs hayalleri kurmak üzere 7 Şubat Salı akşamı yemekte buluşmaya varım diyorum.

Sevgili gardaşım "Emre'nin Babası" sen de var mısın? :)

umityasar
02-Feb-2017, 20:32
Ben bu sene de gelemiyorum
Kışın ve haftanın ortası nişan ile denk gelmesi sıkıntılı
:(

Ahmet_Ay
08-Feb-2017, 16:29
Yemek iyiydi. Düzenleyen arkadaşların eline, emeğine sağlık.

umityasar
21-May-2017, 22:56
En son Ural abi ile bu konuda yemeğe yetişebilmek konusunda konuşmuştuk...
Saçma sapan birinin şikayeti nedeniyle polis merkezine gittiğimden telefonda uzun uzun konuşamamıştık.
Uzun uzun konuşsaydık keşke diye geçer içimden hep...
:(