Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : Az Biraz Daha Gülelim!

Abreg Çelem
20-Oct-2016, 18:30
Rizespor maçıyla ilgili başlıkta Akşit Abi'nin yaptığı müthiş ötesi maç tahmini (link (http://www.alkaralar.org/showthread.php?326-2016-17-S%FCper-Lig-8-Hafta-Rizespor-Gen%E7lerbirli%F0i&p=5418&viewfull=1#post5418)) bende birden eski forumlarımızda son derece bilimsel, akademik, teknik, taktik, sosyolojik, endokrinolojik ve morfolojik maç analizlerinin yapıldığı başlığı hortlatma isteği uyandırdı. En eski forumda Biraz da Gülelim ismiyle açılan, sonrasında açılan eski forumda Biraz Daha Gülelim ismini alan başlığı yeni sitemizde nasıl hortlatsam diye düşündüm, aklıma anca bu geldi: Az biraz daha gülelim!

Maça gelince, Akşit Abi kadar ayrıntılı bir analiz yapamasam da ben sezonun ilk yenilgisinin ardından namağlup ünvanının yarattığı saçma sapan gerilimi attığımız için sahaya çok daha rahat bir şekilde çıkacağımızı ve maça başlar başlamaz fırtına gibi eseceğimizi, akabinde haşırt diye bir kontratak golü yiyeceğimizi, bunun ardından aynı coşkuyu çok daha kontrollü bir şekilde sürdürüp ardı ardına iki gol atacağımızı, aynı futbolu ikinci yarıda da sürdüreceğimizi, arada haşırt diye bir gol daha yiyeceğimizi ama sonlara doğru atacağımız iki golle maçı 4-2 kazanacağımızı düşünüyorum. Düşünmekle de kalmıyor, nah buraya yazıyorum. Maçta sonra gelip tebrik edeceksiniz beni...

Aksit Ozkural
20-Oct-2016, 19:07
:rolleyes:

Abreg Çelem
28-Oct-2016, 12:03
Başlığın açılışının heyecanıyla Akşit Abi'nin de müstehzi bakışlarına maruz kalan uçuk bir tahmin yapmıştım Rizespor maçıyla ilgili...
Beşiktaş maçında ise çok farklı bir durum var efendiler: Saat totemi! Maç öncesi günlerde saate baktığımda (tabii önceden planlamamak koşuluyla) 19:23 görürsem bu o hafta maçı 3-2 kazanacağımız anlamına geliyor. Dün akşam yine yaşadığım bu olay nedeniyle ben gayet rahatım. 3-2, bilemedin 3-1 maç bizim! Dalga geçmeyin, mahcup olursunuz..

Mustafa Ates
31-Oct-2016, 12:47
Başlığın açılışının heyecanıyla Akşit Abi'nin de müstehzi bakışlarına maruz kalan uçuk bir tahmin yapmıştım Rizespor maçıyla ilgili...
Beşiktaş maçında ise çok farklı bir durum var efendiler: Saat totemi! Maç öncesi günlerde saate baktığımda (tabii önceden planlamamak koşuluyla) 19:23 görürsem bu o hafta maçı 3-2 kazanacağımız anlamına geliyor. Dün akşam yine yaşadığım bu olay nedeniyle ben gayet rahatım. 3-2, bilemedin 3-1 maç bizim! Dalga geçmeyin, mahcup olursunuz..

Ne o? saatler geri alınmayınca senin totem saati de sapıttı mı Abreg? :)

Abreg Çelem
02-Nov-2016, 07:37
Ne o? saatler geri alınmayınca senin totem saati de sapıttı mı Abreg? :)

Tamamen dediğin gibi abi. Yoksa ben herşeyi hazırlamıştım, maç bizimdi!
Ama baskılar bizi yıldıramaz. Bu hafta yaz saatiyle 1-0 Antalya'yı yendik bile! Bak yeneceğiz demiyorum, yendik diyorum.

Mehmet Ali Çetinkaya
03-Nov-2016, 08:25
Tamamen dediğin gibi abi. Yoksa ben herşeyi hazırlamıştım, maç bizimdi!
Ama baskılar bizi yıldıramaz. Bu hafta yaz saatiyle 1-0 Antalya'yı yendik bile! Bak yeneceğiz demiyorum, yendik diyorum.

ural daha iyi isim koyacaktır ama halk arasında senin rahatsızlığın için, "gelecekte yaşama sendromu" deniyor sanırım Abreg :)

Abreg Çelem
09-Dec-2016, 18:21
Başakşehir'in hiç yenilgisi yokmuş. Yani sıfır!
Bizimse 4 galibiyetimiz 3 mağlubiyetimiz var. Çıkar dörtten üçü, kaç kaldı, bir!
Getir yanına sıfırı, ne oldu? 10! Yani:...
Bu hafta 1-0 biz yeniyoruz!