Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : 2016-2017 sezonu formalarımız

Abreg Çelem
21-Aug-2016, 13:53
Bu sezon kullanacağımız formalar aşağıda. Ben parçalıyı sevdim. Çıbıklı, bildiğimiz ince çıbıklı forma. Bir türlü ısınamadım, pijama gibi! Kamuflaj desenli beyaz forma ise bu sezonun bir diğer cicisi, rakip müdafilere çaktırmadan karşı sahaya sızmak amacıyla en son capon teknolojisi kullanılarak imal edilmiş.

http://www.alkaralar.org/attachment.php?attachmentid=448&stc=1

http://www.alkaralar.org/attachment.php?attachmentid=449&stc=1

http://www.alkaralar.org/attachment.php?attachmentid=450&stc=1

serkan_gungordu
23-Aug-2016, 10:19
Birilerini kulübe futbolcuların fit olduğunu, taraftarların büyük kısmının ise göbekli insanlardan oluştuğunu anlatması lazım. En büyük boy forma bile benim gibi azıcık göbeği olanlara bile olmuyor.

Mustafa Ates
23-Aug-2016, 10:31
Yeni formalar Tesislar'da satışa sunuldu mu acaba? iki adet parçalı XL lazım da...(Parçaları birleştirip tek forma yapacağım :) )

Abreg Çelem
23-Aug-2016, 12:01
XL, XXL ve XXXL bedenlerin kapış kapış satıldığı, M ve L'lerin elde kaldığı haller.... Ben bu filmi gordüydüm!!!

Mustafa Ates
23-Aug-2016, 15:38
Kulübü aradım, yeni formalar geldi mi diye sordum.
Gelmemiş. Bu ayın sonuna kadar göndereceğiz demişler...

Ahmet_Ay
24-Aug-2016, 18:31
Birilerini kulübe futbolcuların fit olduğunu, taraftarların büyük kısmının ise göbekli insanlardan oluştuğunu anlatması lazım. En büyük boy forma bile benim gibi azıcık göbeği olanlara bile olmuyor.

Hakan Aslantaş formamı edindiğimde annem oğlum bu sana küçük dedi. Anne dedim bu bana göre yapılmadı, futbolcunun forması dedim.

umityasar
25-Aug-2016, 22:58
Futbola anne güzelliği deymiş :D

Ahmet_Ay
26-Aug-2016, 20:24
Futbola anne güzelliği deymiş :D

Annem zannetti mağazadan bedenime uygun aldım.

Kilolu taraftar konusunda haklısınız. Bir keresinde storeye uğradım. hep ürünlerin küçük bedenleri kalmış, 1 tane beyaz antreman forması bulmuştum üzerime uygun. Sırf boş çıkmayım diye aldım.

Aksit Ozkural
26-Aug-2016, 23:24
Benim vücuduma uyan formayı ( xxl ) daha bulup da alamadım hiç.

Sevgili Mehmet Galip nereden buluyor bizim formaları da alıyor, bir türlü sökemedim:))

MehmetGUNER
27-Aug-2016, 13:03
abi.. mehmet galip en bi XXL formalardan paraya kıyıp üç tane alıyor; üçünü birleştirip, ancak bi tane kendine uyan forma yapabiliyor..
onunki de zor be..

Mustafa Ates
22-Sep-2016, 11:10
Kulübü aradım, yeni formalar geldi mi diye sordum.
Gelmemiş. Bu ayın sonuna kadar göndereceğiz demişler...

Bugün tekrar kulübü aradım, yeni formaları sordum.
Aylar değişir ama cevap değişmez:
2 haftaya kadar gelecekmiş...

Ahmet_Ay
04-Oct-2016, 13:26
Mustafa Abi, alertada bu haftayı işaret etmiştin bir gelişme var mı?

mehmet galip
05-Oct-2016, 10:06
abi.. mehmet galip en bi XXL formalardan paraya kıyıp üç tane alıyor; üçünü birleştirip, ancak bi tane kendine uyan forma yapabiliyor..
onunki de zor be..

benim ebatta sporcu bir yağlı güreşte olduğu için gençlerbirliği yağlı güreş takımı kurarsa ben de gönül rahatlığıyla mağazaya gidip alışveriş yapabileceğim.
millet kırmızı siyah formayla maça gelirken ben kırmızı siyah kıspetle geleceğim :)

Mustafa Ates
12-Oct-2016, 11:51
Mustafa Abi, alertada bu haftayı işaret etmiştin bir gelişme var mı?

Özellikle Kulübü aramayı biraz geciktirdim olumsuz bir yanıt almamak için.
Bugün aradım ama maalesef yine gelmemiş formalar. Mazeretlerinde borçlu adam mazeretlerinden farkı yok...
Ben anlamıyor bu nasıl bir anlaşma, bu nasıl bir rahatlık...

Ahmet_Ay
12-Oct-2016, 21:47
Özellikle Kulübü aramayı biraz geciktirdim olumsuz bir yanıt almamak için.
Bugün aradım ama maalesef yine gelmemiş formalar. Mazeretlerinde borçlu adam mazeretlerinden farkı yok...
Ben anlamıyor bu nasıl bir anlaşma, bu nasıl bir rahatlık...

Şaşırdık mı? Tabi ki hayır.

Ahmet_Ay
22-Oct-2016, 16:44
Yeni sezon formalarının geldiğini ve de 75 TL olduğu bilgisini bir arkadaşımdan aldım.

455

Mustafa Ates
27-Oct-2016, 13:42
Formaları almadan önce emin olmak için bi telefon edeyim dedim. Kulübü aradım: XL beden parçalı ve çubuklu formanın henüz gelmediğini öğrendim.
Şaşırdık mı?

Ahmet_Ay
27-Oct-2016, 23:12
Formaları almadan önce emin olmak için bi telefon edeyim dedim. Kulübü aradım: XL beden parçalı ve çubuklu formanın henüz gelmediğini öğrendim.
Şaşırdık mı?

Tabi ki bir kez daha hayır.