Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : Osmanlıspor Deplasmanı...

Mehmet Ali Çetinkaya
17-Mar-2016, 09:00
Maç cumartesi 13:30'da. Gitme planı olan var mı? Buluşup gidebiliriz herhalde.

umityasar
17-Mar-2016, 11:42
Ben misafir tribününden bilet aldım.
Melih başganın takımının yenilgisi belki üzüntümüze az da olsa derman olur umuduyla.

Mustafa Ates
17-Mar-2016, 14:22
Hiç tadım yok ama gidebilirim. Gelen olursa Batıkent Metro veya İstanbul yolu Jandarma kavşağından alabilirim..

Mehmet Ali Çetinkaya
17-Mar-2016, 14:40
Hiç tadım yok ama gidebilirim. Gelen olursa Batıkent Metro veya İstanbul yolu Jandarma kavşağından alabilirim..

Aynen Abi hiçbirimizin tadı yok ama değişiklik olsun diye söyledim. Maç günü haberleşiriz.

Erdem Ceydilek
17-Mar-2016, 17:04
ben de geleceğim. ama esat, ayrancı, kocatepe, kızılay, ulus gibi yerlerden geçecek olan bir arabada tek kişilik bir yer talep ediyorum.

Gurcan Akgoz
17-Mar-2016, 20:24
Evet tadımız tudumuz yok ama ben gideceğim Eryaman'dan. Araçla gelen olursa ve müsait tek yeriniz olursa Ayaş yolu optimum karşısından refakat edebilirim, eğer olmazsa da yenikent stadı'na hangi ego hattının gittiğini aranızda bilen varsa yardımcı olmasından çok memnun olurum. Sanırım eskiden bu konularda Alkaralar'da ihtisas sahibi Onur bey vardı. Ve tabii oraya bireysel yollardan ulaşanlarımız da diğerleriyle tam olarak stat önünde mi buluşacak yoksa tribünlerde mi? Bir 5-6 sene önce kasımpaşa maçımız için gitmiştim ama inanın nasıl gittiğimi şimdi hiç hatırlamıyorum. Bir de tek başına o stat etrafında kaşkollarımızla,formamızla bulunmamız güvenliğimiz açısından sorun teşkil eder mi? Aslında sırf bu yüzden grup halinde gitmemiz gerektiğini düşünüyorum.

umityasar
17-Mar-2016, 22:54
426
Güzergah bu şekilde
Yenikent Stadına giderken yoldaş olacak arkadaş aranmaktadır.
:)
Beraber gitmekte ve stad civarında buluşmakta bende fayda görüyorum.

serkan_gungordu
18-Mar-2016, 09:31
gidecek tüm alkaralar, arabalılar ve arabasızlar bir yerde buluşalım ve beraber gidelim derim. mesela odtü durağı!

ozgur_dinc
18-Mar-2016, 11:54
ben de birazdan bilet alacağım. araç var bende de bahçelievlerden yola çıkıp geleceğim stada. bir buluşup gitme planı olursa da uyarım herdaim.

Mustafa Ates
18-Mar-2016, 15:22
Biletimi Aldım.
Ortak toplanma noktası olacaksa herkese uyan bir nokta olmalı. Önerim: Ayaş yolunda Optimum Kavşağı çıkışı, Hosta karşısı. Saat:12:30

serkan_gungordu
18-Mar-2016, 16:05
o zaman 2 yer belirleyelim. istanbul yolu üzerinde olanlar hosta karşısına gitsin.

eskişehir yolu üzerinden gelecekler armada'da buluşsun.

Gurcan Akgoz
18-Mar-2016, 18:38
Mustafa bey, sanırım siz ayas yolundan katilacaksiniz. 12.30 da mi hostanin karşısında buluşalım? Bir de ben henüz bilet almadım. Stadda gişe var değil mimactan hemen önce pasokartimizla alabilir miyiz ordan? Yoksa simdi pasokartima para yukleyip de internetten mi alayım? Bu arada ego 503 ve 504 numarali yenikent otobüsleri geciyormus. Ego.gov.tr sitesinden baktım

Gurcan Akgoz
18-Mar-2016, 18:40
Watsapp grubu bu tur organizasyonlar için iyi işte

ozgur_dinc
19-Mar-2016, 08:18
Bir karar verilememeiş sanırım tam ama ben saat 12'de armadada olurum. evet tam bu durumda whatsapp lazım :D

umityasar
19-Mar-2016, 10:25
Mustafa bey, sanırım siz ayas yolundan katilacaksiniz. 12.30 da mi hostanin karşısında buluşalım? Bir de ben henüz bilet almadım. Stadda gişe var değil mimactan hemen önce pasokartimizla alabilir miyiz ordan? Yoksa simdi pasokartima para yukleyip de internetten mi alayım? Bu arada ego 503 ve 504 numarali yenikent otobüsleri geciyormus. Ego.gov.tr sitesinden baktım
bileti internetten haletmekte fayda var.
Çünkü orada gişe çalışır mı çalışmaz mı yeri nerededir muamma...

12.30 da hosta nın karşısından sizi ve diğer gelmeyi planlayan arkadaşlardan varsa alabilirim.
Koru metro durağına gelebilecek varsa oradan da saat 12 de alabilirim.
4 kişilik yer mevcut.

cengizirken
19-Mar-2016, 13:19
Ofiste izleyeceğim:((

Erdem Ceydilek
20-Mar-2016, 18:39
akıl sağlığım için bir daha gökçekspor deplasmanlarına gitmeyeceğim.

ozgur_dinc
21-Mar-2016, 17:41
akıl sağlığım için bir daha gökçekspor deplasmanlarına gitmeyeceğim.

maçtan sonra 2. gün:
hala kafamda mehter marşı çalıyor. ne dinlediysem gitmedi.

Ahmet_Ay
21-Mar-2016, 18:29
Şimdi müzik sesini sadece Statta dinliyoruz şükür, Ankarasporken iç saha maçına 1 hafta kala sokakta gezen araçtan dinlemeye başlardık, 1 hafta dinlerdik.

umityasar
22-Mar-2016, 15:29
Destuuuuuur.
Mor ve Sarı renge taktım ben de...
Osmanlı Osmanlı deyip Bizans ın renklerini almışlar
:D
Kaynak: http://oldforum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?636425-Suggestion-Byzantine-Colours-and-Heraldry/page3

serkan_gungordu
22-Mar-2016, 16:14
kesinlikle benim için de son osmalısiiipor maçıydı. defalarca töbe!

umityasar
22-Mar-2016, 16:20
Maç çıkışı sıkıntı mı oldu? Bu kadar tepkinin nedeni ne merak ettim?

Ahmet_Ay
22-Mar-2016, 16:56
Benim bildiğim olmadı Ümit Abi...Elimde koca bayrakla Osmanlı taraftarının (!) arasından geçtim.

Gurcan Akgoz
30-Mar-2016, 18:32
Mac girişinde ve çıkışında herhangi bir olay olmadı. Zaten genel kitle özellikleri gereği(biat kulturu ve aman ali riza bey tadimiz kacmasin kafalari) gokcekspor paralı destekcilerinin(aslen de bizans taraftaridir bunlar) olay çıkarma ihtimalini sıfıra yakın buluyorum.
Sanırım üstte yazıldığı gibi, akıl sağlığını bozacak derecede ve sinir bozucu hareketler yüzünden şikayet edilmiş. Ki hakikaten dakika başı mehter marşı ve türevi çalınması (sorun dakika başı olması, baska bir imada bulunmam soz konusu değildir), önce bizim tribunlere kufredilip sonra da "gençler gençler" tezahuratiyla dikkatimiz cekilip "sehitler olmez vatan bölünmez" tezahuratina katilma istrgi gosterecek derecede ikiyuzlulukleri falan filan... kendi adıma ben aksi bir durum olmadığı müddetçe sincana yine gitmeyi isterim. Hem zaten bu tür şeyler olmasını da bekliyordum. Şaşırmadım. Hem yukarida yazdigim iskenceleri deaktif etmenin yolunu da buldum: en yüksek frekanstan ses veren kulaklık bulup en gürültülü metal muzik grubunu da bulup maçın biz gol attığımız dönemleri hariç kulağımdan çıkarmamak. :)