Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : Kayıp Aranıyor

onur_aydogan
01-Mar-2016, 15:25
Mehmet Galip
Necdet Özkazancı
Ozan Güler
Dirim Özkan
Bülent Atlas
Barış Karacasu
Ural Nadir
Özhan Yüksel
Gökhan Yüksel
Erdem Göktürk
Kubilay Güvenç
Atuğ Fenercioğlu

ilk anda aklıma gelen arkadaşlar. Buraya yazmanız için takımın daha kaç galibiyet alması gerekiyor?

MehmetGUNER
01-Mar-2016, 16:22
hamdi nerkiz
çağrı nerkiz
mehmet soylu
gökçen cankara
irfan akalp
anıl akalp

onur_aydogan
01-Mar-2016, 17:08
Devrim Karaca,
Volkan Çelik
Ercüment Tunçalp
Nevzat Akçaoğlu
Şenol Akdemir

Nevzat_Akcaoglu
01-Mar-2016, 18:29
Benım Kayıp fılan oldugum yok.
Ama sagolsun Onur Kardesım o kadar güzel analızler yapıp o kadar güzel yazıyor kı.!!!
Bır de Ankara da olup kulübe yakın olsa hafezanallah...
Onu okuyunca ekleyecek bırseyler bulup yazamadım ama hep on ilne I'm.
Benım sıkıntım devre arası basladı.
O güneleri bir dusunun ve de hatırlayın....
Sayın basınınımız sagolsun Ilhan Baskana o kadar guzel yuklenıp okadar guzel cullandı ik o çok bılen basın..
Ibrahım Uzulmez solacık alınmış .
Selçuk teknık dırektor.
Hakan hıc top oynamamış
Serdar muzmın sakatmıs
Turgut Doğan ı geç
Hleb kulübeye alınmıs.
Nasıl sezon bası transferlerın tümü yanlışsa
Devre arası transferler ıse 6 da 6
Hakan Arıkan ıle santrfor Deniz de son dakıka kactı.
Bır de onları dusunun.
Sonra maclar basladı .
O Yılmaz Vural donemlerını dusunun.
Alınması nasıl yanlışsa 1 mac sonra gonderılıp yerıne Ibrahım Üzülmez alınmasa ne konusulacaktı.
Hırslı azımı çalışkan etık bırı önce takımı takım yaptı.
Bu netıcelerı alamayan bilirdik ama zevkle mac yıne ızleyecektık bellı kı.
O kanal kanal gezen Yılmaz Vural a herkes haklı dıyenler nerede sımdı.
Onur ıle uzun uzu konuşup dertlesıyor planlar yapıyoruz uzun zamandır.
O bana sahıt ben ona....
Ama bırsey vardı çok ağırıma gıttı.
Okadar cullanmaya Ilhan Bey ardından kalıp ameliyatına gırdı.
Ne bır tek kışı ne klup ne camıamız durun basın sızı ne kadar çok şey bılıyorsunuz ayıp denen bırsey var
Bu kışı Turk spor tarıhıne gectı ..Ayıptır bu kadar yalan yanlış yazılmaz...Sız elestrılecek kısılerı bıraktınız
Herseyıyle ornek bri klüp olan Şanlı Genclerbırlıgımızın Başkanına vurduktca vuruyorsunuz...
Ilhan Baskan hatalarıyla sevaplarıyla yonetım seklıyle şanlı kulubumuzun baskanıdır.
Kınsenın oyu ıpotek altında degıl.
Genclerbırlıgı delegelerını ılgılendırır secıp secmemek.
Bu uç kuruş bılgı sahıbı olmayan basın mensuplarını degıl.
O günlere çok uzuldum...Amerıkan hastanesınde 3 dakıka ayakustu ogluyla konusup gecmıs olsun dıyerek
Evrime dönerken fılm serıdı gıbı eskı gunler aklıma geldı.
Insanları ıkı dakıkada sılıp atıyoruz .
Ayıptır bu ınsanın yaptıklarına ben anca onumu ılıklerım ...
Vede paramparca etmeye calıstılar Ilhan Baskanı ....
Insallah sıfasıyla doner tekrar ama bardagın dolu tarafı dıye bırsey var hıc unutmayalım....
Bır de hıc yakışmayan bır durum.
Ey sevgılı genclerlıler o boş trıbunlerın halı nedır yahu ...
Hıc anlıyamadım ve de kusura bakmayın anlıyamıyacagım.
Herhalde Ankara'ya geldıgımızde beraber kahve kosesınde Gencler macını ızleyecegız.
GS macında istanbuldan onur arkadasım vemde birkaç kışı gelecegız....,
Ama dırek trıbune haberınız olsun.
Genclerbırlıgıne 13 puanlı günlerde trıbunlere gıtmek yakısırdı...
Ben olda olsam trıbundeydım...
Ama bakıyorum bu kısılıklı futbolda bıle kımseler yok...
O zaman bıraz da kendımıze bakmamız gerek mezmı ? Sevgılı Dostlarımm........
Nevzat Akcaoglu
Üye No 27
Fırma adı: Gb muh mımarlık Ltd stı...
Herzaman genclerlı.....
Hepınıze kucak dolusu selamlar arkadaslarım...

onur_aydogan
02-Mar-2016, 07:35
Rahmetli Attila İlhan'ın "Böyle bir sevmek görülmemiştir" diye bir dizesi var ya, işte ben Nevzat Abi'nin karşılıksız Gençlerbirliği sevgisi gibi bir sevgi görmedim. Şimdi Divan Kurulunda diğer değerli üyelerimizle birlikte kulübümüze hizmet ediyor. Her koşulda Gençlerbirliği kimliğine tam destek veriyor. Böyle bir taraftara sahip olmak ne güzel...

volkan_celik
02-Mar-2016, 10:20
Merhaba;

Ben de yazmayarak totem yapayım dedim. Nevzat Abi, Akşit Abi ve Ercüment Abiyi kalbi her zaman Gençlerbirliği ile atan, tarihimizi bize aktaran ve kulübe her zaman hizmete hazır büyüklerim olarak tanıdım. Her daim bizimle birlikte olmalarını dilerim.

Kalan 11 maçın en az 8ini alabileceğimize inanıyorum, gönlüm 11 de 11 dese de lobiciliği halen çözemediğimiz için, bir sezon sonra lehimize verilen penaltıdan belli, bizi en çok yakan hakemlerden olan Deniz Ateş Bitnel belki de Trabzon'un güçlü lobisinin kurbanı oldu, engellenebileceğimizi düşünüyorum.

Yönetimin uyanık olması gerektiğini ve süleyman abay, hüseyin göçek, özgür yankaya gibi hakemlerin bizim maçlara verilmemesini sağlaması gerektiğini düşünüyorum.

Diğer pay da bize düşüyor, fanatik, fotomaç gibi İstanbul uşşşşağı medyayı bolca taciz etmeliyiz ki, bize ayrılan sayfa büyüsün.

Eleştirmek güzeldir, ancak roman, şiir, akademik makaleler, tiyatro oyunları, sinema filmleri eleştirilirse yazılanın bir değeri olur. yoksa yazılanın bir değeri olmaz, enerjimizi boşa tüketmiş oluruz.

Şampiyonluk neden olmasın, planlayarak gelecektir diye düşünüyorum. İbrahim Üzülmez ile en 5 yıllık sözleşme yaparak elde tutmalıyız. kombine ve bilet satışını passolig tiksintisini cazip hale getirecek bir formatta sunmalıyız. kulüp ürünlerine ulaşım kolay olmalı (internet satışı gibi) ve ürün çeşitliliği olmalı, bebelere bile satabilmeliyiz. Örneğin ben Arsenal'den internet ile 2,5 yaşındaki oğluma forma, sweat alabiliyorum, gemiyle de 1 haftada geliyor. Neden Ankara'dan İstanbul'a, Rize'ye, Diyarbakır'a forma satamayalım.

Takım bu sene ligi ilk 5 içinde bitirmeyi hedeflerse yapabilir, ancak seneye kadroyu bozmadan kulusic'İn yerine 24-25 yaşlarında, iyi fizikli bir stoper montajı şart, kadroda da en az 5 stoper olmalı. Aydın Karabulut kalmalı ancak sonraki sezonlar düşünülerek, sağ açık sol açık alternatifleri alınmalı. Orta sahada direkt oynayacak jedinak, Azo karışımı oyun kurucuya ihtiyaç var, yani kazanılan serbest vuruşları yazacak, köşe atışını kullanmaya gittiğinde rakip gölü yedik diye titreyecek. bize koşan değil koyan adam lazım, defansif orta saha içinde iyi fizikli ve hızlı 24 -25li yaşlarda sürekliliği olan sakatlanmayan kart görmeyen bir adam lazım. İrfan can da kendini 30 maç 90 dakika oynayacak şekilde hazırlamalı.

serkan_gungordu
03-Mar-2016, 14:10
bu başlık yerinde oldu:

ozan güler
necdet özkazancı

bu ikiliyi internet aleminde gören, varlığından haberdar olan herkese sesleniyorum: kayıp aranıyor. bulduğunuz yerde alkaralar.com'a girmelerini tembihleyiniz.

Arda_Kucukahmetler
03-Mar-2016, 22:41
Ergun İnal
Can Alakoç
Öyküm Öztürk ;-)

umityasar
03-Mar-2016, 23:36
Ben haşen alışamadım forum sayfamız olduğu (mutluluk verici) gerçeğine
tahminim ondandır bu kayıplarımızın çokluğu...