Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : 2016 Yeni Yıl Yemeği

Abreg Çelem
29-Dec-2015, 19:50
Hamdullah Abi'nin himayelerinde...

Hem memlekette hem de kulüpte tuhaf işler oluyor. Olan biteni anlamaya çalışıyoruz ama neresinden başlayacağımızı bilemiyoruz. Kısacası konuşacak çok şey var, mevzu derin! Hem yeni yıl da geliyor. Biz de dedik ki Hamdullah Abimizin de yüksek müsaadeleriyle Alkaralar olarak yeni yılı hep birlikte karşılayalım, moral toplayalım. 14 Ocak 2016 Alkaralar yeni yıl yemeğinde buluşalım...

Tarih: 14 Ocak 2016 Merşembe, saat 19:23
Yer: KAPI Barbecue Bar (Konur-2 Sokak No: 31 Kızılay)
Yemek fiyatı: 50 TL (Mezeler, salata, ana yemek (köfte/tavuk/et şiş), iki yerli içki)

Yemekten bi'kaç gün önce kesin sayıyı bildirmemiz gerekiyor. Bu nedenle katılmak isteyenler lütfen buraya yazsın ya da bana ascelem(a)gmail.com adresinden ulaşsın....

Ahan da, kapılar açılsın çatışma başlasın!

onur_aydogan
29-Dec-2015, 23:07
Abreg keşke şu yemek işini hem hafta sonu hem de Ankara'da maçımızın olduğu bir güne ayarlasaydınız da dev bir kadro ile gelip hasret giderseydik.

Ozan_Güler
02-Jan-2016, 00:12
Abreg keşke şu yemek işini hem hafta sonu hem de Ankara'da maçımızın olduğu bir güne ayarlasaydınız da dev bir kadro ile gelip hasret giderseydik.

Onur'un önerisine katılıyorum.

uralnadir
02-Jan-2016, 11:56
Gönül hep beraber olmak ister ama sanırım en uygun tarih bu görünüyor. Ben gecikmeli de olsa orada olacağım. Gelecek olan arkadaşlar buraya ayzarlarsa güzel olabilir. Ona göre yer ayarlaması yapıları.

Erdem Ceydilek
02-Jan-2016, 13:40
biz 2 kişiyiz. geliyoruz.

onur_aydogan
02-Jan-2016, 17:51
Gönül hep beraber olmak ister ama sanırım en uygun tarih bu görünüyor. Ben gecikmeli de olsa orada olacağım. Gelecek olan arkadaşlar buraya ayzarlarsa güzel olabilir. Ona göre yer ayarlaması yapıları.

Aha da harcadılar bizi.

Ozan_Güler
02-Jan-2016, 22:49
Bu durumda gelemeyeceğimi üzülerek bildiriyorum.

selim_soyipek
03-Jan-2016, 02:10
Uzun zaman oldu katilmayali,ben kesin geliyorum.

Abreg Çelem
03-Jan-2016, 14:05
Öncelikle cevabın gecikmesi nedeniyle özür dileyeyim herkesten..

Aslına bakarsanız herşey iki-üç hafta önce Selim Abi'nin benimle iletişime geçerek Ankara'ya geleceğini ve (eğer düzenlenecekse) yemek tarihine göre 17 ocaktaki dönüş biletini bi'kaç gün erteleyebileceğini söylemesiyle başladı. Sonuçta yemek tarihini bizlerle birlikte olabilmek adına Almanya'ya dönüş planlarını değiştirmeyi göze alan Selim Abi'nin programına göre ayarladık bu defalık. Haftasonu olabilirdi tabii ama aynı haftasonu deplasmanda Rizespor maçımız da var ve tarihi henüz belli değil. Takdir edersiniz ki ikisinin aynı güne denk gelmesi çok saçma bir durum olacak; özellikle de Rize deplasmanına gitmeyi planlayan cefakâr taraftar açısından...

Velhasıl, tabii ki sizi harcamak söz konusu olamaz Onur; Kuzeyliler olarak İstanbul grubuyla uzak mesafeden de olsa her daim gönülbirliği içinde olduğumuzu bilirsiniz :)

Ama bu durumu telafi etmek adına şöyle bir önerim var: İkinci yarı havalar güzelleşince, fikstür de belli olunca Ankara'da oynanacak bir cumartesi maçı için tüm diaspora keçileri olarak organize olalım, Ankara'ya akalım ve merkezdeki bebelere türübün nasıl yapılır gösterelim, buna var mısınız? :)

onur_aydogan
03-Jan-2016, 18:35
Öncelikle cevabın gecikmesi nedeniyle özür dileyeyim herkesten..

Aslına bakarsanız herşey iki-üç hafta önce Selim Abi'nin benimle iletişime geçerek Ankara'ya geleceğini ve (eğer düzenlenecekse) yemek tarihine göre 17 ocaktaki dönüş biletini bi'kaç gün erteleyebileceğini söylemesiyle başladı. Sonuçta yemek tarihini bizlerle birlikte olabilmek adına Almanya'ya dönüş planlarını değiştirmeyi göze alan Selim Abi'nin programına göre ayarladık bu defalık. Haftasonu olabilirdi tabii ama aynı haftasonu deplasmanda Rizespor maçımız da var ve tarihi henüz belli değil. Takdir edersiniz ki ikisinin aynı güne denk gelmesi çok saçma bir durum olacak; özellikle de Rize deplasmanına gitmeyi planlayan cefakâr taraftar açısından...

Velhasıl, tabii ki sizi harcamak söz konusu olamaz Onur; Kuzeyliler olarak İstanbul grubuyla uzak mesafeden de olsa her daim gönülbirliği içinde olduğumuzu bilirsiniz :)

Ama bu durumu telafi etmek adına şöyle bir önerim var: İkinci yarı havalar güzelleşince, fikstür de belli olunca Ankara'da oynanacak bir cumartesi maçı için tüm diaspora keçileri olarak organize olalım, Ankara'ya akalım ve merkezdeki bebelere türübün nasıl yapılır gösterelim, buna var mısınız? :)

Her zaman Abreg. Uzun bir aradan sonra bu sezon ligin ikinci yarısında büyük bir hedefimiz var. Kümede kalmak. Biz de bu amaç uğruna elimizden gelen desteği vereceğiz.

Mehmet Ali Çetinkaya
03-Jan-2016, 20:29
Ben gelcem :)

Arda_Kucukahmetler
04-Jan-2016, 23:23
Ben de geleceğim... :-)

serkan_gungordu
04-Jan-2016, 23:55
tek tabanca gelirim.

Erbil ALTANLAR
09-Jan-2016, 13:04
Güneyden Muğla'nın Fethiye ilçesinden gelen bir Alkara'yı kabul ederseniz ben de gelirim..Sizlerle renkdaşlarımla tanışmak çok güzel olur

Abreg Çelem
09-Jan-2016, 19:19
Güneyden Muğla'nın Fethiye ilçesinden gelen bir Alkara'yı kabul ederseniz ben de gelirim..Sizlerle renkdaşlarımla tanışmak çok güzel olur

Çok mutlu oluruz; yemeğin önemli bir amacı da daha önce tanışamadığımız Alkaralar'la biraraya gelmek zaten. Merşembe akşamı görüşmek üzere...

utku kayahan
09-Jan-2016, 21:01
Beni de yazarsaniz listeye sevinirim, görüşmek üzere :)

Atila_Cinar
09-Jan-2016, 23:04
Bir kişi lütfen.

Erbil ALTANLAR
10-Jan-2016, 00:23
Çok mutlu oluruz; yemeğin önemli bir amacı da daha önce tanışamadığımız Alkaralar'la biraraya gelmek zaten. Merşembe akşamı görüşmek üzere...

Çok teşekkür ederim ilginize.Ben çok mutlu olurum görüşmek üzere Sayın Çelem.

Gurcan Akgoz
11-Jan-2016, 14:28
Beni de yazar mısınız?

ozgur_dinc
12-Jan-2016, 09:56
merhabalar,
gelmeyi çok istiyorum ancak bu aralar işler yoğun ve akşam kaçta çıkabileceğimi bilemiyorum.
sizlere iyi eğlenceler. :)

Abreg Çelem
13-Jan-2016, 18:57
Erdem, seni de yazdık listeye, merşembe görüşürüz..

Özgür, eğer işin erken biterse gel sen de mutlaka. Liste dışındakiler için de kontenjanımız da var illa ki :-)

Gurcan Akgoz
13-Jan-2016, 19:48
Teşekkür ederim.