Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : Alkaralar Ürünleri

uralnadir
19-Nov-2015, 10:40
Evet arkadaşlar, Face falan derken epeyce bir ara verdik. Bugüne kadar Alkaralar olarak çıkardığımız ürünler nelerdi? Halen elimizde kalan neler var? Kimin neye ihtiyacı var bir ortaya koysak.

Aynı zamanda sınırlı sayıda da olsa yeni bir şeyler daha üretsek.

Erdem Ceydilek
19-Nov-2015, 10:50
Rengi kıçımıza çıkan tribün minderi
Muşambadan yapılma uzun kollu beyaz yakalı forma
Adidas anlamasın diye bazılarının kolunda üç şerit olan bazılarında olmayan arkası siyah 06 yazan formalar
Abreg'in yaptırdığı ve üniversitelerde pazarlama derslerinde "yapılmaması gerekenler" başlığında okutulan kırmızı ve siyah polo yaka tişörtler
Klasik alkaralar atkıları
Venceremos'lu atkı
Kayseri kupa finali atkısı
Polar

uralnadir
19-Nov-2015, 11:05
Peki şu an elimizde neler var? Ben eve gittiğimde bir bakacam atkı var mı diye ama çok ihtimal vermiyorum.

Erdem Ceydilek
19-Nov-2015, 11:30
polo yaka tişörtün çoğunlukla M bedenleri ile bir kısım klasik atkı var elde.

serkan_gungordu
19-Nov-2015, 11:38
ben de L de var. alacak adama 10dan verelim. abreg'e yeni ticari atılımları için biraz yer açalım! :D

volkan_celik
19-Nov-2015, 11:46
Merhaba Arkadaşlar;

Bana Taylan Antalyalı'nın imzalıı/imzasız forması lazım, yardım ve yönlendirmenizi rica ediyorum.

Adem Erkoçak
19-Nov-2015, 12:42
bende "venceremos" atkısı yok. olan bir el atarsa epey bir sevindirir beni...

Abreg Çelem
19-Nov-2015, 13:19
Yahu o kadar da demokraağtik bir darbe yaptık, sitenin devrik liderlerine söz hakkı verelim dedik, hata etmişiz! Karalamalar, iftiralar almış gidiyor! Kısaca şunu söylemek istiyorum: Ey Serkan ve Erdem efendiler, ahıllı konuşun, postallarımın çamurunda boğarım sizi!

Neyse, yeni ürün fikirlerine önyargılı yaklaşmayalım ama tecrübelerden (özellikle acı olanlardan) yararlanalım derim. Mesela farklı bedende hazırlanacak bişeyse hiç yaklaşmayalım. Şu çamur atılan t-shirt üretim macerasını örnek vereyim: Bir tasarım harikası olan t-shirtlerimizin büyük bedenleri daha üretilmeden bitti, yetmedi bile; gelgelelim M ve S bedenler elde kaldı. Kimi arkadaşlar da o süreçte "ulan biraz az yiyelim, az bira içelim, göbeği indirelim" demektense yıkıcı eleştiriler getirmeyi tercih ettiler. Neymiş efendim, pazarlama dersinde okutulmalıymış, bıdıbıdıbıdı....

Kışlık ürünleri şimdiden unutalım. Çünkü biz kararlaştırıp, sipariş verip, teslim alana kadar zaten kedilerin vızınn vızınn diye çatılarda koşturduğu aylar gelecek.

Bir fikir atayım ortaya, çok da basit: En basitinden sticker, magnet falan yaptırabiliriz.

Aslında daha süper bir fikrim var ama onu sonra söylerim! :o

Adem Erkoçak
19-Nov-2015, 14:27
yılbaşı için kırmızı ağırlıklı don mu yaptırsak?

Abreg Çelem
19-Nov-2015, 14:37
yılbaşı için kırmızı ağırlıklı don mu yaptırsak?

Senede bir gün kullanmak için ürün mü yapılır Adem! Bence "Alkaralar tumanı" yaptıralım, hakiki yünden... Kışın tribünlerde sıcak sıcak otururuz..

Adem Erkoçak
19-Nov-2015, 14:42
Senede bir gün kullanmak için ürün mü yapılır Adem! Bence "Alkaralar tumanı" yaptıralım, hakiki yünden... Kışın tribünlerde sıcak sıcak otururuz..

şaka bir yana, şu güzel keçili logomuzun uzun ömürlü -hatta maksut'ta bizim kulübün logolusu var, onun benzeri- bir "anahtarlık" yaptırabiliriz. böylece her gün yanımızda taşıyacağımız şirin bir ürünümüz de olmuş olur. :)

uralnadir
19-Nov-2015, 16:38
şaka bir yana, şu güzel keçili logomuzun uzun ömürlü -hatta maksut'ta bizim kulübün logolusu var, onun benzeri- bir "anahtarlık" yaptırabiliriz. böylece her gün yanımızda taşıyacağımız şirin bir ürünümüz de olmuş olur. :)

Dondan anahtarliga nasil bagladin. Helal olsun.

serkan_gungordu
19-Nov-2015, 16:50
plaj havlusu yaptıralım. alkaralar plaj havlusu. aslanlar gibi

serkan_gungordu
19-Nov-2015, 16:51
Merhaba Arkadaşlar;

Bana Taylan Antalyalı'nın imzalıı/imzasız forması lazım, yardım ve yönlendirmenizi rica ediyorum.

taylan antalyalı'nın kendisine ulaşırsan, antrenmanda falan neden olmasın da; neden taylan :)

Adem Erkoçak
19-Nov-2015, 18:15
Dondan anahtarliga nasil bagladin. Helal olsun.

bugün çamaşırları katlıyordum, don oradan geldi aklıma ama anahtarlığa bağlamanın bir bağlamını ben de şu an kendi zihin dehlizlerimde arasam da, bulamıyorum. :)

mehmet galip
19-Nov-2015, 18:18
ben ne cikarsa alirim.
rus tarzi kurklu bir sapkamiz hıc olmadi mesela.

polar olacaksa buyuk beden iyi olur:o

tamer_akgun
19-Nov-2015, 22:55
kupa bardak, anahtarlık, bere, duvar saati olsun bizim olsun :)

MahirUnsal
20-Nov-2015, 21:45
şaka maka listedekilerin hepsi bende de varmış. venceremos atıkısı için ural'a şükranlarımı da sunmam lazım tabii. ama bununla birlikte hakikaten de adem'in dediği gibi kırmızı don bile yaptırılsa ben alırım. gerçi maçta giyebileceğimiz türden ürünlere ağırlık vermek daha akla yatkın geliyor tabi :D

Erdem Ceydilek
20-Nov-2015, 21:49
şaka maka listedekilerin hepsi bende de varmış. venceremos atıkısı için ural'a şükranlarımı da sunmam lazım tabii. ama bununla birlikte hakikaten de adem'in dediği gibi kırmızı don bile yaptırılsa ben alırım. gerçi maçta giyebileceğimiz türden ürünlere ağırlık vermek daha akla yatkın geliyor tabi :D

senin parası ödenmiş 5 tane atkın hala bizde ama :D napalım, kargoya verelim mi?

MahirUnsal
20-Nov-2015, 23:03
ya dursun onlar, geliyorum haftaya. hepsini boynuma dolayıp maç seyretmeyi planlıyorum :D

Ahmet_Ay
12-Dec-2015, 23:25
Abreg abinin dediği mantıklı. Bedeni farklı ürünlere girmek riskli. Atkı, polar, forma , tişört hem Alkaralar ahalisi bunlara doydu hem de klasikleşti.

Bardak kulüptede var. Anahtarlıkta.

Kulüpte olmayan orjinal bir nesne olmalı.
Magnet, plaj havlusu mantıklı ama Serkan Abi Ankarada barajda yada havuzda yüzerken mi kullanacaz havluyu?

Cavcavın sosyal medyada yatarken bir fotosu var görmüşünüzdür. Altındaki yastık kılıfına dikkat edin.

Maliyeti bence düşük olur, beden olayı yok. Vede kulüpte storede yok, bunu düşünebilirsiniz derim. Mağnet veya yastık kılıfı orjinal olur.

Ben bu ara yeni görevime alışma evresimdeyim. Ek mesailer, uyum eğitimleri ve yoğunluk zamanım yok. Yoksa bende el atabilirdim.

Gökhan_Yüksel
19-Dec-2015, 16:13
Ankara'ya kış geldi. Yarın C Blok'un tepesinden atkılarınızı alabilirsiniz.

390

Arda_Kucukahmetler
20-Dec-2015, 13:03
Ben telefon kabı istiyorum aslında.. ODTU'lü Gençler grubunun yaptırdığı gibi...

Adem Erkoçak
21-Dec-2015, 15:09
Ben telefon kabı istiyorum aslında.. ODTU'lü Gençler grubunun yaptırdığı gibi...

herkesin kullanabileceği bir ürün yaptırmayı amaç edinelim diye düşünüyorum.

Ahmet_Ay
21-Dec-2015, 20:02
herkesin kullanabileceği bir ürün yaptırmayı amaç edinelim diye düşünüyorum.

Telefon kabı bende var Odtülü Gençler hala yaptırıyor Arda Abicim. Adem haklı her modele bireysel yaptırıldığı için maliyetli oluyor.

Adem ben yastık kılıfında ısrarlıyım. Sonuçta insan bünyesi ortalama 8 saat uyuyor ve de gayet kullanışlı olur maliyetide düşük olur.

mehmet galip
01-Jan-2016, 17:19
kalın KOCAMAN ve SİMSİYAH bir polar. koyu kırmızı şeritler. kolunda yine keçi, kalbinde arma.

ramazan_celebi
04-Jan-2016, 15:21
kalın KOCAMAN ve SİMSİYAH bir polar. koyu kırmızı şeritler. kolunda yine keçi, kalbinde arma.

Bi tane polar olsa güzel olur. Onun dışında da bir şeyler çıkarsa alabilirim. Neden olmasın?

Aksit Ozkural
04-Jan-2016, 21:13
Ne yaparsanız alırım çocuklar. Sevgili Mehmet Galip kardeşimin ölçülerinde olsun yeter. :))

Erbil ALTANLAR
09-Jan-2016, 14:11
siz ne yaparsanız alırım hiç farketmez yeter ki beden uysun

Erdem Ceydilek
24-Apr-2016, 16:26
Patron çıldırdı!!!

Saygıdeğer Alkaralar ahalisi,

Polo yaka Alkaralar tişörtlerinde dampinge gidilmiştir. Tişörtlerin tanesi 10 liradır. Elde kalan beden ve renkler şöyledir:

12 tane kırmızı medium
14 siyah medium
3 siyah large
6 siyah small

Yarına kadar talep gelmeyen tişörtler, Çankaya Belediyesi'nin giyim yardımı merkezlerine bırakılacak. sevgiler, saygılar

tamer_akgun
27-Apr-2016, 00:30
Patron çıldırdı!!!

Saygıdeğer Alkaralar ahalisi,

Polo yaka Alkaralar tişörtlerinde dampinge gidilmiştir. Tişörtlerin tanesi 10 liradır. Elde kalan beden ve renkler şöyledir:

12 tane kırmızı medium
14 siyah medium
3 siyah large
6 siyah small

Yarına kadar talep gelmeyen tişörtler, Çankaya Belediyesi'nin giyim yardımı merkezlerine bırakılacak. sevgiler, saygılar

1 kırmızı + 1 siyah Medium alayım ben

Gurcan Akgoz
27-Apr-2016, 13:23
Elinizde kaldıysa ben de 1 kırmızı medium alabilir miyim? başakşehir maçında almak üzere...

Ahmet_Ay
27-Apr-2016, 14:37
Erdem dostum haberin var gerçide benim 1 tane siyah L Başakşehir maçında alırım.

Ahmet_Ay
08-Feb-2017, 17:18
Resmini paylaştığım alkaralar ve venceremos logolu defteri Evren Abinin bir arkadaşı yapmış. Dün arkadaşlar yemekteydi, tanışıp sohbet ettik. Defter yapıp satıyorlarmış.

Fiyatı 5 TL. Ben 2 tane aldım, hatıra saklamak için. Mülkiyelilerin önünde akşam 21:30 dan sonra satacaklarını söylediler.