Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : 2013 - 14 / Süper Lig 14. hafta / Bursaspor - Gençlerbirliği

Abreg Çelem
07-Dec-2013, 13:21
2013/2014
Süper Lig 14. Hafta Maçı

BURSASPOR - GENÇLERBİRLİĞİ

8 Aralık 2013 Pazar, saat: 16:00
Bursa Atatürk Stadı

Hakemler:
BARIŞ ŞİMŞEK(Hakem)
SERDAR DİYADİN(1. Yardımcı Hakem)
MEHMET METİN(2. Yardımcı Hakem)
İSMAİL KÖSE(Dördüncü Hakem)
KUTLUHAN BİLGİÇ(5. Hakem)
HALİL SAYIN(6. Hakem)

Abreg Çelem
07-Dec-2013, 13:28
Eski kalecilerimizden Turgay Keskin tüm taraftarları maçı birlikte izlemek üzere Gençlerbirliği Eski Futbolcular Derneği'nin Maltepe'deki lokaline davet ediyor, bilgilerinize...

Mustafa Ates
07-Dec-2013, 21:14
Beer Bus mı?
Maltepe lokal mi?

Nereye gideceğiz?

Adem Erkoçak
07-Dec-2013, 21:34
Beer Bus mı?
Maltepe lokal mi?

Nereye gideceğiz?

sizi bilmem de, biz stadda olacağız! :)

celiltoruner
07-Dec-2013, 23:56
Nizamettin diye bi oyuncumuz vardı bi aralar.. Milli maç ve kupa maçlarını da sayarsak yaklaşık 9-10 haftadır kadroda olmadığı gibi bu hafta da yokmuş.. Aslında oynadığı mevkiden dolayı bence takımın en çok ihtiyacı olduğu oyuncu.. Ayrıca Gosso cezası, Sedat ve Deniz'de sakatlıklarından dolayı kadroda yok.. (Oktay iyileşti heralde..)

onur_aydogan
08-Dec-2013, 11:52
Kazanacağımızı tahmin ediyorum.

özhan_yüksel
08-Dec-2013, 12:37
Beer Bus mı?
Maltepe lokal mi?

Nereye gideceğiz?

Maksut'la şimdi konuştuk. Beer Bus'ta gayet rahat bir şekilde izlemiştik Kayseri Erciyesspor maçını, yine orada izleyelim dedik.

Necdet Özkazancı
08-Dec-2013, 16:26
Jimmy penaltı kaçırdı. :(

Necdet Özkazancı
08-Dec-2013, 16:49
İlk yarı 0-0 bitti.

Necdet Özkazancı
08-Dec-2013, 18:05
Maç 0-0 bitti.

Abreg Çelem
08-Dec-2013, 19:20
Bu da hiç'in özeti

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2013-2014/14/bursaspor-0-0-genclerbirligi-mac-ozeti

Mustafa Ates
09-Dec-2013, 09:07
1 puan ''hiç''ten iyidir.
Penaltıyı gole çevirsek bile Bursa baskısından kurtulmamız pek mümkün olmayabilirdi.
Maça Jimmy damgasını vurdu: kaçırdığı penaltı ve yaptığı şık hareketler maçla ilgili aklımda kalan nadide şeyler.
Uğur'un sağ bek olarak da oynayabilmesine şaşırdım.
Açıkça görülüyor ki takıma en az yarısı kadar takviye şart.
Topu alınca -ankara oyun havası gibi- geri kaykılmayan bir orta saha düzeni istiyoruz...

onur_aydogan
09-Dec-2013, 12:45
Maçta hiçbir şey olmasa bile Jimmy'nin 3 hareketi var ki bunları Messi yapsa "anaaa adam ne top oynuyo la" derdik.

Adem Erkoçak
09-Dec-2013, 14:50
"oley oley, bursaspor burssaspor!" adlı deplasman icrasında bulunduk. giderken öyle bir feribot yolculuğu geçirdik ki halen başım dönmekte, gözlerim kararmakta. bu nedenle dönüşte o ucubeyi kullanmadık. sonrasında stadı çok kolay bulduk ama o bilet çilesi neydi yahu! git-gel 1 saatlik mesafeye koymuşlar deplasman gişesini. neyse onu da çözdük, maçı da izledik. sonrasında bursa'ya özgü bir lezzetle karnımızı doyuralım dedik ama ne görelim: bursalılar şehirlerini tanımıyorlar. el yordamıyla bulduk. ama bu durum terminale gitme, mudanya tarifi gibi konularda zirve yaptı. herkes mi farklı bir şey söyler! saat 8'de mudanya'ya gitme yolunu soruyoruz. feribot ise 9.15'te. herkes diyor ki, "ooo yetişemezsiniz" biz de diyoruz ki "gelirken 20dk. sürdü." cevap, "ha o öyle ama metroyla yetişemezsiniz" iyi de biz metroyu sormuyoruz ki, o otobüsü soruyoruz zaten. neyse, bir otobüse bindik. hala hedef mudanya. sonra bir teyze dedi ki "feribot seferleri iptal" haydaa!! "ama merak etmeyin, bu otobüsle terminale kadar gidersiniz." iyi, güzel. yapacak bir şey yok. zaten ben otobüsü de istiyorum. bu arada terminalde o bizim sorduğumuz "20 dakikada mudanya'ya götüren otobüs" de varmış! saat 8.40. hedef 9 otobüsleri. firmalar 9.30'da yer var diyor. biz teke tek deneyip 9 bileti bulamayınca "e gidelim 9.30 alaım artık" diye tura ilk yerden başlıyoruz. çünkü aradan 5dk geçmemesine karşın 9.30 biletleri bitmiş! kimisi sabah 4'e kadar dolu diyor! hani demin yer vardı! neyse ki en sevmediğimiz firmadan bilet bulduk da gecenin bir yarısı hiç hesap etmediğimiz şekilde eve döndük. son bindiğimiz belediye otobüsü şoförünün tavsiyesi şu: bursa'yı bursalılara sormayın. soracaksınız da en az 3 kişiye sorun. ikisi aynı şeyi söylüyorsa oraya gidin!

tribünde 2 mazlum, 2 garip, 2 kardeş...
231

yıllar sonra onur nazlıaka'yı gördüm. hiç değişmemiş!
232

karlı dağlar altında seromoni...
233

kazıklı deplasman tribünü seyirliği ve ilk onbirler...
234

jimmy'nin penaltı anındaki endişesi...
235

finito: 0-0.

Abreg Çelem
09-Dec-2013, 18:31
Emeklerinize sağlık Adem, fotoğraflar için de ayrıca çok teşekkür :)

Necdet Özkazancı
09-Dec-2013, 19:53
Paylaşım için teşekkürler Adem... Sıkıntılı bir deplasman olmuş ama yine de deplasmandan yenilmeden dönmek güzel... Hele bir de Jimmy o penaltıyı kaçırmasaydı... :)

mehmet galip
10-Dec-2013, 09:34
son bindiğimiz belediye otobüsü şoförünün tavsiyesi şu: bursa'yı bursalılara sormayın. soracaksınız da en az 3 kişiye sorun. ikisi aynı şeyi söylüyorsa oraya gidin!

bu çok iyiymiş:)
aktarımlar için teşekkürler adem.

maça gelince,
bence böyle herkesin puan kaybettiği bir haftada muhteşem skor oldu.
aşırı kötü de oynamadık bana göre.
temkinliydik sadece.
doğa nın kartına harbi üzüldüm.
gs maçında en önemli adamlardan birisiydi bana göre.

yine de, gs maçını kazanacağız gibi bir his var içimde...umarım oktay ilk 11 de başlar.