Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : 5 Ağustos'ta Buluşuyoruz...

Abreg Çelem
02-Aug-2013, 12:02
Ahali, önümüzdeki hafta biraraya gelmeye niyetlenen bir kaç Alkara olarak dedik ki, bu buluşmayı halka açalım, hem daha çok kişiyi görelim, hasret giderelim, hem yeni gelenlerle tanışma ortamı yaratalım, falan filan... Sonuç olarak 5 ağustos pazartesi akşamı Sakarya Caddesi'ndeki buluşmamıza herkesi bekliyoruz. Mekan şu an kesinleşmedi, büyük ihtimalle Beerbus Limonatacısı ya da Eskiyeni Çay Bahçesi olur. Buradan duyururuz onu..

Ramazan ayında, bayram öncesinde, izin almayı başaranların 9 günlük tatillerinin orta yerinde böyle bir buluşmaya herkes katılamayabilir tabii... Bu nedenle bayram sonrasında daha ciddi ve daha geniş katılımı hedefleyen bir organizasyonun sözünü de buradan verelim ;)

Not: Gelebileceği halde "Ya abi ben orada kimseyi tanımıyorum ki" diye düşünerek gelmeyenler Hamdullah Abi'ye havale edilecektir, ona göre... Gelin siz, amaç tanışmak zaten...

Bi not daha: T-shirt almak isteyen arkadaşlar, lojistikten sorumlu arkadaşımız Erdem Ceydilek de o gün orada olacak, o gün teslim almak isterseniz lütfen bilgi verin..

Edit:
saat/mekan: 5 Ağustos Pazartesi, saat 19:23, Eskiyeni (Sakarya Cd. İnkılap Sk.)

emre_ozyildiz
02-Aug-2013, 12:24
haftasonu olaymış iyiymiş

mehmet galip
02-Aug-2013, 14:29
haftasonu olaymış iyiymiş

abreg pazar akşamına alamazmıyız?
ben de gelebilirim o zaman.

umityasar
02-Aug-2013, 15:10
pazar olmasa iyi olur,
görücüye gideceğiz :D

ozgur_dinc
02-Aug-2013, 15:26
büyük ihtimalle Beerbus Limonatacısı ya da Eskiyeni Çay Bahçesi olur. Buradan duyururuz onu..
hehe iyiymiş. ben kimseyi tanımıyorum ama tanışmaya geleceğim sonra maçta utanıyom gelemiyom tanışmaya. pazar, pazartesi fark etmiyor benim için.
görüşmek üzere..

selim_turker
02-Aug-2013, 16:07
gelip gelmeyeceğim belli değil ama eski yeni daha iyi olur

celiltoruner
02-Aug-2013, 20:30
O zaman Hamdullah Abi'ye havale edilmeden ordayız.. Gelirse (ki büyük ihtimal) yine tribünden 1 ya da 2 arkadaşım daha olacak.. Saatin ve yerin kesinleşmesini bekliyoruz..

Abreg Çelem
02-Aug-2013, 21:45
Abiler, ablalar, haftasonu en azından benim için mümkün değil maalesef. Yarın zaten yolda olacağım, pazar akşamı da daha önceden ayarlanmış bir programım var :(

KORAY_ERGİN
02-Aug-2013, 22:35
kimseyi tanımasam dahi Hamdullah abi faktörü gelmem için yeterli

selim_soyipek
02-Aug-2013, 23:24
Görünmez adam olarak orda olacagim.

serkan_gungordu
04-Aug-2013, 14:04
bence mekan eskiyeni'nin bahçesi olsun. saat de 7.30 - 8.00 arası iyidir.

maksut_uzun
04-Aug-2013, 19:30
Ekabirliğin şanına uyarak en erken 21.00'da oradayım.

Abreg Çelem
04-Aug-2013, 19:59
O halde şöyle olsun:

5 Ağustos Pazartesi, saat 19:23'te Eskiyeni'de... (Kızılay, Sakarya Cd., İnkılap Sokak'ın Sıhhiye tarafında)

Bekleriz...

umityasar
04-Aug-2013, 23:42
Yedi civarı oralardayim o zaman...

Erdem Ceydilek
05-Aug-2013, 00:27
ben de 7 gibi eskiyeni bahçesinde olacağım.

Ahmet_Ay
05-Aug-2013, 00:51
Çarşamba günü Ankaraya geleceğim ve de izin alma lüksüm( şuan tek personelim bayram nöbetinden zor yırttım) olmadığı için buluşmada ben yokum.

utku_turna
05-Aug-2013, 09:42
Sizlerle tanışmak için ben de gelmek istiyordum bu buluşmaya, ancak dün ufak bir sakatlık geçirdim, umarım bundan sonra gene böyle bir organizasyon olur ve ona katılabilirim.

umityasar
05-Aug-2013, 12:45
Sizlerle tanışmak için ben de gelmek istiyordum bu buluşmaya, ancak dün ufak bir sakatlık geçirdim, umarım bundan sonra gene böyle bir organizasyon olur ve ona katılabilirim.

Geçmiş olsun...

ozgur_dinc
05-Aug-2013, 13:43
saat 8 gibi bende gelmiş olurum.

Atila_Cinar
05-Aug-2013, 17:35
2 veya 3 kişi orada olacağız

Aksit Ozkural
06-Aug-2013, 00:31
Sizlerden ayrıntılı yazı ve fotoğraflar da bekliyoruz unutmayın.

KORAY_ERGİN
06-Aug-2013, 09:53
işlerden dolayı dün gelemedim ama umarım sizinle tanışmak için tekrar bir fırsatım olur hafta sonu konya maçında görüşmek üzer.. :)

Atila_Cinar
06-Aug-2013, 09:57
Bende fotoğraf yok, sanırım kimsede fotoğraf yok, ama, güzel bir akşamdı.
Eski Yeni'de 15 kişi kadardık. Sezon hazırlıkları gözden geçirildi. Aklımda kalanları not düşeyim:
- Sezonun ilk maçı için Rize'ye gitmeyi planlayanlarımız var,
- 3. hafta Karabük ve 5. hafta Konya birçoğumuz için garanti gidilecek deplasmanlar,
- TSYD kupasında Kayseri Erciyes ile karşılaşma ihtimalinin (1.lik ya da 3. maçı olasılıkları yok değil) hoşluğu üzerine görüşüldü,
- Yeni sezonda pankart(lar) içeriye nasıl sokulacak, bu konuda kimler görev üstlenecek, mühim bir mesele olarak duruyor,
- Anladığım, elde özellikle M boyutunda t-shirtler mevcuttur, siparişler bekleniyor. Mesela ben gideceğim ilk maç olan Akhisar maçında almak üzere 2 adet (iki farklı renkten) siparişimi vermiş bulunuyorum.
- Eski Yeni'de oturuyor olmakla Beer Bus'a haksızlık etmiş olacağımız düşünülmedi değil. Aramızdan birini, yeni sezonda da Gençler'in maçlarını verip vermeyeceklerini öğrenmek için gizlice Beer Bus'a gönderdik, sonuç olumlu.
- Yeni arkadaşlarla tanışmış olmak, Erdem ve Mali'nin yeni belgesel çalışmasını duymak güzeldi.
Benden bu kadar, masa ve gece uzundu. Yazdıklarımın dışında pek çok şeyin konuşulmuş olduğundan eminim.

cengizirken
06-Aug-2013, 19:28
Güzel bir akşam oldu.
Özlemişiz birbirimizi.

İlker_Karabulut
06-Aug-2013, 21:33
Güzel bir akşamdı. Çok hoş sohbet oldu. Herkese teşekkürler.

Ahmet_Ay
07-Aug-2013, 00:55
Güzel zaman geçirip hasret gidermişiniz, iyi olmuş.
Atilla Abi sanırım bir tek pankart işi muamma. Ural Abiyle bir iç saha maçımız sırasında konuşmuştum. Her grubun pankartı iç sahada asılı bir tek bizimkisi yok demiştim. Ural Abide onun için yarım saat bir saat erken gelip diğer taraftan kontrolden geçip o şekilde asıldığını belirtmişti. Maçlara genelde erken geliyorum, ama öncesinde geziyorum. Bir diğer ve en önemli sorun Ankara merkezde yaşamıyorum. Öyle olsa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırdım.

Tişörtlerden ben geçen sene iki tane almıştım. zevkle günlük hayatta da giyiyorum. Gayette iyi olmuş emeği geçenlerin emeğine sağlık.

Konya deplasmanına nöbetim denk gelmezse özellikle gitmek istiyorum. İnşallah pazartesi olmaz. Rize olmaz benim için ters zaman.

Yeni arkadaşlarımızla da tanışmak iyi olmuş. Belgeseli de dört gözle bekliyorum.