Giriş

Orjinalini görmek için tıklayınız : Alkaralar Tişörtü

Erdem Ceydilek
01-Aug-2013, 16:52
Sayın Alkaralar,

Geçtiğimiz yıl yaptırdığımız Alkaralar tişörtlerinden elimizde sınırlı sayıda kalmıştı. Araya bir ton şey girdi, evlilikten isyan devrim anarşiye kadar :) Kısmet bugüneymiş.

Kırmızı ve siyah olmak üzere iki renk yaptırmıştık. İki rengin de Small, Medium ve Large bedenlerinden az sayıda kaldı elimizde. XL ve XS ne yazık ki tükenmişti. Tişörtlerin polo yaka ve fotoları aşağıda.

160161162163

Tişört bedeli 25 tl. Eğer almak isteyen olursa buradan hangi renk ve kaç beden olduğunu belirtsin, alışverişi de Alkaralar buluşması, TSYD maçı, Rize maçı izlemesi veya ilk iç saha maçında yapabiliriz.

Şehirdışı-yurtdışına isteyene de havale-kargo şeklinde gönderebilirim.

Duyurulur :)

ozgur_dinc
01-Aug-2013, 17:47
abi buluşma ya da maç izlemeye getirebilirseniz ben almayı düşünüyorum. siyah renk L olandan ancak bedenini görüp alsam daha iyi olur buluşmada.

volkan_celik
02-Aug-2013, 07:46
Sayın Alkaralar,

Geçtiğimiz yıl yaptırdığımız Alkaralar tişörtlerinden elimizde sınırlı sayıda kalmıştı. Araya bir ton şey girdi, evlilikten isyan devrim anarşiye kadar :) Kısmet bugüneymiş.

Kırmızı ve siyah olmak üzere iki renk yaptırmıştık. İki rengin de Small, Medium ve Large bedenlerinden az sayıda kaldı elimizde. XL ve XS ne yazık ki tükenmişti. Tişörtlerin polo yaka ve fotoları aşağıda.

160161162163

Tişört bedeli 25 tl. Eğer almak isteyen olursa buradan hangi renk ve kaç beden olduğunu belirtsin, alışverişi de Alkaralar buluşması, TSYD maçı, Rize maçı izlemesi veya ilk iç saha maçında yapabiliriz.

Şehirdışı-yurtdışına isteyene de havale-kargo şeklinde gönderebilirim.

Duyurulur :)

Erdem bana kırmızıdan bir tane L ayırırmısın 25 Ağustosta ankaradayım, muhtemelen gene bir akhisar maçında C blokta olacağım.

mehmet_ari
02-Aug-2013, 11:14
Iyi günler Erdem bey,

Ben bu yaz Hollanda'dan Turkiye'ye izine gelcem. Insallah Akhisar macinda orda olcam. Siyah L 'den birtane ayirabilirmisiniz. Birde Akhisar macinda ben size nerede bulabilirim.

Hollanda'dan selamlar,

Mehmet

Erdem Ceydilek
05-Aug-2013, 00:27
Yarın akşamki buluşma için tişört isteyen var mı?

celiltoruner
21-Aug-2013, 17:02
Erdem Abi Akhisar maçına getirebilirsen eğer, 'kırmızı renk' varsa 'XS' yoksa 'S' beden '1 adet' almak istiyorum..

Erdem Ceydilek
23-Aug-2013, 17:22
Beni bul Celil maçta.

Erdem Ceydilek
23-Aug-2013, 17:22
Başka t-shirt isteyen varsa akşam yanımda getirebilirim.

Gürbüz Güreşci
26-Aug-2013, 11:55
Bu sezon atkı tasarımı yapılacak mı ?